Új hozzászólás Aktív témák
-
Raymond
titán
"Mint a mellékelt ábra mutatja, most sem akartad elismerni, amit már kb. 5-en írtunk, hanem inkább jöttél a másik irányú számolással. Csak sajnos az tök mindegy."
Mint a mellekelt abra mutatja, szovegelesen kivul megint nem mutattal fel semmit. Megvolt a lehetoseged hogy megmutasd mennyire bantoma Shanghait es hogy mennyivel jobbak azok az eredmenyek mint amit irtam. Nem tetted, de oszinten szolva ez nem volt egy meglepetes.
"Elmagyaráznád, hogy a 2.2 GHz-es NB miért is húzná lefelé a %-okat?"
Ott volt, ha nem ertetted elsore nem tudom mitol ertened meg most de egye fene. Mert a Barcelona a 2Ghz NB-jevel 2.7Ghz-n lasabb lesz a valosagban mint 2.2Ghz NB-vel 2.7Ghz-n. Tehat ha a linearis skalazassal nyersz is picit a Barcelonanal es ettol kisebb lesz kimutatott Shanghai elony mint a lehetseges valos, az NB alacsonyabb orajele miatt vesztesz es ettol pedig hiaba kene nagyobb szam a Diff% oszlopba, ez visszahuzza azt a lehetseges nagyobb szamot. De mint irtam elotte meg mindig megvan a lehetoseged hogy mutass sajat szamokat.
"Arról is volt már szó, hogy minket leginkább az érdekel, hogy az új (szerver-)proci mennyivel teljesít jobban valós körülmények között."
Es? Ennek semmi koze a tablazathoz. Egyebkent szep kibuvas a suketeles alol amit itt levagtal. Es szinten nem meglepetes.
"Mellesleg ilyen alapon egyik teszt sem mérvadó, amit 2-utas rendszerben végeztek, szóval sem az 1-szálas tesztek (mert nem mutatják meg a teljes proci képességeit), sem a többszálasak (mert itt ugyanúgy bejön a multisocket skálázódás)... Akkor?"
Mielott valami baromsagot leirsz mi lenne ha megnezned az eredeti teszt eredmenyeket is? Persze az nem illenne bele az itteni agendadba.
"A te kíváncsiságodat 1-utas többszálas tesztek elégítenék ki korrekten! (Köztük a SPEC rate-ekkel.)"
Nezd azzal kell dolgozni ami van. Egyebkent ha kicsit utanna neztel volna tudnad hogy a sok "erv" amit felhoztal egy marhasag. De mondjuk mit varjak ha kardra mesz negyednyi, fel meg egy szazaleknyi elteresek miatt? Foleg ugy hogy kozben semmi sajat eredmenyt nem mutatsz fel csak szovegelsz? Ez eleg szanalmas. Mellesleg ha valami csoda folytan utanna is neznel az egesznek mondjuk kezd a Cinebench vagy a 3DSMax-al es az eddigi tesztek meg az itt mutatott eredmenyek alapjan lathatot mennyit szamitt hogy tobbutas rendszer volt-e vagy nem a tesztelt konfiguracio a szamolas szempontjabol. Aztan a tobbit is megnezheted, csak ez a ketto a legkonyebb.
Aztan megdumalhatod valakivel, mert nekem ebbol az ovodas pisakasa dobalasbol elegem volt.
Új hozzászólás Aktív témák
- Borderlands 4
- Padavan firmware
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Apple asztali gépek
- Poco F7
- Steam, GOG, Epic Store, Humble Store, Xbox PC Game Pass, Origin Access, uPlay+, Apple Arcade felhasználók barátságos izgulós topikja
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Linux kezdőknek
- Google Pixel 10 Pro XL – tíz kicsi Pixel
- Wise (ex-TransferWise)
- További aktív témák...
- MEGA AKCIÓ!Hibátlan Prémium felsőkategóriás LGA 1700 Alaplap! Asus Rog Strix Maximus Hero Z790 Wi-Fi
- Telefon felváráslás!! Samsung Galaxy S22/Samsung Galaxy S22+/Samsung Galaxy S22 Ultra
- Eladó egy XMG P406 laptop
- Dell latitude, precision, xps, magyar világítós billentyűzetek eladóak
- Bomba ár! Dell Latitude E7450 - i5-5GEN I 8GB I 256SSD I 14" HD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest