Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Malák

    aktív tag

    válasz joghurt #52 üzenetére

    ~200ppi felett szerintem sincs már túl sok értelme a nagyobb felbontásnak (ami majdnem pont a 200% scale a hagyományos 96dpi-nek). Viszont brutálisan szép és jól néz ki, így szerintem abszolút van értelme.

    (jelen pillanatban 267ppi-ről gépelek és imádom, hogy nem látom a pixeleket, vitatható, de nekem sokkal kevésbé bántja a szememet.)

    A régi alkalmazásokat is ismerem, nem kell túl messzire menni, a NAV-ányk is ilyen rettenetes módon működik, ami a halálba kerget. (szerencsére nem kell sokat használnom). Részmegoldás lejjebb venni a kijelző felbontását, mert úgy meg minden homályos lesz, de legalább a méret rendbejön. (vagy beépített kijelzőnagyító alkalmazás)
    Szerintem nem érdemes arra alapozni, hogy az így megírt alkalmazásoknak kedvezzünk, mert annál tovább maradhatnak ezek a programok a jelenlegi állapotukban "hiszen hiába rossz neked, de céges környezetben meg tök jól megy".

    Beltéren is bőven elfér 300 nit felett, pláne ha van olyan szerencsés valaki, hogy még ABLAK is van abban a szobában, ahol dolgozik, sőt, adott esetben még a nap is odasüt :B
    De erről még le lehet mondani, meg ugye a színhelyesség is nagyon kevés embernek szükséglet, így az sem gond, ha az nincs meg. Nálam a HD felbontás az a szűrő, ami az elfogadhatatlan kategória (szerk: egyébként nekem még jó a szemem, ez sokat számíthat ebben a témában)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák