Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz bambano #17744 üzenetére

    Ugy ugy.
    Mondjuk ennyi fustot meg nem lattam gepbol kijonni egy fujasra. Olyat mar lattam, hogy sokat fustolt, sok ido alatt. Olyat is, hogy pukk, amperszag, fust, se kep se hang.
    De ilyet, hogy egy adagban kitoljon magabol ennyit, es ne amperszaga legyen, hanem ilyen penetrans elektrolitszaga, ilyet meg nem. Olyat sem, hogy egy ekkora kondi ugy szalljon el, hogy rendesen "bepisil", es mindent telenyom a kornyeken gedvaval. Meg jo, hogy alsotapos a konfig, kulonben mindenre rahugyozott volna. :D
    Nagyon remelem, nem vitt magaval semmit es senkit, se az idopont (pont ram generaciovaltas elott allunk), se hardware piac helyzete nem epp optimalis hozza, hogy teljes konfigot kelljen cserelnem.

    szerk.: Nem karomkodtam. Haver is itt volt, O is ezen csodalkozott, annyit mondtam, hogy "Well, this was spectacular!" Aztan rohogtunk.
    Akik ismernek tudjak, hogy amikor tenyleg baj van, vagy valami tenyleg aggaszt, akkor nem karomkodok es nem beszelek hangosan sem. :K

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • KROK640

    veterán

    válasz bambano #17744 üzenetére

    Nem hallottál még engem törökül káromkodni! Akkor egy négy betűs szóra sincs szükségem, ötbetűsre se (jah, de a SIKTIR) mégis úgy mondom a magamét, hogy a németországi törökök is felkapták a fejüket, hogy nicsak egy hazafi! aztán kiderült, számukra, hogy nem, csak elmeséltem nekik, hogy Ciprus miatt tudok kicsit törökül, ami pár alapmondaton kívül leginkább a káromkodásban merül ki.

    óóóóóóóóó erről jut eszembe valami, ami nagyon haloványan kapcsolódik :

    Mútlkoriban egy ismerős kiírta facre, hogy megy majd Ciprusra, Felajánlottam neki, hogy seítek mit érdemes megnézni, enni, inni stb, mégiscsak ott éltem jó ideig. természetesen elláttam tanáccsal, sziget melyik részére menjen, mi az amit ismerek, mi az a mit kevésbé.
    Ma rámírt, hogy tegnap óta kint van, és akkor na mit érdemes látni, mit érdemes enni? Ajánljak jó éttermet. Kiderült, hogy potom 60km-re van attól a környéktől(!) amit javasoltam neki. közöltem vele h így étteremajánlás storno, mit keressen, hogy keressen ha Ciprusi kaját akar enni. Már itti s volt némi fennakadás, szerintem a mondandómnak csak egy része ment át, sebaj, eszik amit eszik.

    Na, ezután jöttek a látnivalóük, itt már erősen akadozott a dolog, ugyanis előbb nem tudtam kiszedni belőle, hogy a két busztársaságból melyiknek a buszai járnak arra aztán nagy nehezen szerzett egy buszmenetrendet onnan ahonnan mondtam. Közben felhajtottam neki buszokat a nevezetességekhez, még a régi buszmenetrendemet is befotóztam neki, hátha segít, de neten találtam aktuális infókat is.
    Ezután jött az értetlenkedés, miszerint Larnacából a busz Aiya Napán át megy Protarasba majd Paralimnibe, hogy mihez hol kell leszállni. Hiába mondom a megálló nevét, azt hogy hanyadik, ő nem tudja, nem érti. Elküldöm a google mapsos helyszíni utcafotót, ő ezt nem érti. Pedig rohadt egyszerű, egész úton egyetlen egyszer van egy hegyesszögű kanyar, ott kéne leszálljon, de nem tudja ... majd küld egy google maps tervet, ahol teljesen másik városból (Paralimni) indította az útvonalat, és hajjaj ez így messzi meg bonyolult ... Pedig ennél jobban nem tudom elmagyarázni.
    Közben felhajtottam a török oldal néznivalóit, majd külön kérésre azt is h útlevél nélkül átmehetnek-e, hogy jutnak oda? mire jön a válasz h nekik az nem tetszik a képeim alapján, hagyjuk. OK, semmi gond, egy gonddal kevesebb.
    Eddigre rájöttem, hogy jobb ha pár nevezetességet kihúzok, mert ha eddig bonyolult volt, akkor a messzebbiek méginkább azok lesznek.
    Akkor írja h olvasta h van a faluban ahol ő van valami hegy, megnézi. Mondom neki h majd küldjön fotókat. Erre instás képek telefonos screenshootjait elkezdi küldözgetni.... na mindegy, nem haragszom rá, csak nekem nagyon durva, hogy valaki ilyen világtalan legyen. Látszik, hogy totál nulla utána olvasással vágott neki ennek az egésznek. Jó, anno én is, de én ott éltem, és megtehettem azt, hogy hetekig csak a szomszéd városról legyen fogalmam, mert ráértem. És felderítettem mindent szép sorjában, eltaláltam mindenhová, konkrétan nulla segítséggel, mobilnet nélkül.

    Ezekután nem merem neki mondani, hogy hozzon nekem egy kis halloumi sajtot / KEO-t / Mythost (Efest!) vagy Ziwaniát.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák