Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Finder

    csendes tag

    válasz RaveForce #6 üzenetére

    A piac már megtette helyetted :)

    Amúgy meg:
    Windows Phone 7 Series: Leghülyébb név valaha, de látok benne fantáziát. Mivel Microsoft ezért nem lehet tudni, hogy milyen lesz. Mindenesetre fejlesztőként ki fogom próbálni...
    Android: Klassz, meg minden, de randa, nem felhasználóbarát, a felület közelebb van egy klasszikus tlefon kezeléséhez mint az iPhone-hoz ami nem a legjobb. Multitask van, de minek?
    WebOS: Soha sem volt még a kezemben és nem hiszem, hogy bármikor lenne lehetőségem kipróbálni. A Palm úgyis megdöglik.
    Symbian: Egyik barátomnak van egy 5800-ája. Nagyon büszke rá és mondja, hogy jobb mint az iPhone (elismerem, hogy van amiben jobb, csak arra pont minek...) pedig igazán soha sem használta. Tegnap odaadtam neki, hogy megnézhesse az e-mailjeit. Reakció: Jééé... ennek jobb a billentyűzete. Jó dolog az S60, de nem erre találták ki és nem értem, hogy miért kellett elrontani azzal, hogy beleerőszakolták ezeket a funkciókat. Ráadásul emlékeztet az S80-ra amivel sokáig "össze voltam zárva" és a végén már szívesen földhöz csapkodtam volna a telefont... (9300 fujj)

    Elfogultságomról: Balzsebben egy Motorola Q9h (Windows Mobile 6, telefonnak nagyon jó), másikban egy iPhone 2G (wifin és 2G-n net, játékok, zene), táskámban egy iPod touch 1. gen (hamarabb volt mint az iPhone, wifi, játékok, zene, meg nem viszem mindenhova az iPhone-t) és mindezt egy ThinkPad notiról írom annak ellenére, hogy Mac-es fórum moderátora voltam. (Döntse el mindenki, hogy mennyire vagyok elfogult. Szerintem semennyire.)

Új hozzászólás Aktív témák