- Apple iPhone 15 Pro Max - Attack on Titan
- Poco F5 - pokolian jó ajánlat
- Xiaomi 15 Ultra - kamera, telefon
- Azonnali mobilos kérdések órája
- Nothing Phone (3a) és (3a) Pro - az ügyes meg sasszemű
- A Samsung gyártja az első 2 nm-es Qualcomm lapkát?
- Garmin Forerunner 970 - fogd a pénzt, és fuss!
- Apple Watch Ultra - első nekifutás
- Egyszerre legnagyobb és legkisebb is a Garmin Venu X1
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
Új hozzászólás Aktív témák
-
kNG
senior tag
válasz
atti_2010 #100 üzenetére
Megfogadom a tanácsodat, ha csak nem lesz a trinity a mostanimhoz képest erősebb proci ügyileg, amit (még) kétlek...
Egy biztos, nagy vízválasztó lesz az elkövetkezendő időszak...ijesztő belegondolni hogy egy idő után a különálló CPU kuriózum lesz...gyűjtők, emlékezzetek a nevemre, lesz egy x4 955 @ 4ghz alapfesz eladó!!!
-
kNG
senior tag
AM3+ ügyileg mi várható a piledriver után? Érdemes még ezzel a platformmal várni? Vagy a hagyományos CPU-s platformokat már el kell felejteni, és APU-ra kell (érdemes) váltani? Csak erre fognak fejleszteni már az AMD-nél is, vagy az AM3+ után pl. jöhet az AM4, ami még a hagyományos vonalon mozog?
Egyáltalán érdemes még pénzt ölni ebbe a jelenlegi platformba (AM3/AM3+), vagy várjam meg amíg megjelennek az új APU-k, és váltsak majd trinity-re ill. kaverira, (ill. sandy-ivyre konkurencia esetében)?
A dVGA-k még azért jó ideig kelleni fognak az APU-k mellé szerintem...az érdekes akkor lesz, amikor az APU-k behozzák majd az asztali vga-k teljesítményét, vagy ahhoz közelítőt, akkor lényegében szinte csak kész platformok lesznek, könnyebb lesz a fejlesztés is
-
kNG
senior tag
válasz
Atom_Anti #23 üzenetére
Az ivy már elbukott a gpu teszten, még a régi llano is gyorsabb tőle, viszont prociban brutál erős az ivy...AMD-nél remélem javult (fog javulni) annyit az architektúra, hogy a procik fejlődnek, mondjuk egy phenom 2 + 20-30% már elég is lenne, csak legalább ennyi lenne meg...szerintetek van rá esély?
-
kNG
senior tag
Nagyon remélem, hogy végre valamit összehoznak, és lesz upgrade path az am3+os lapoknál is a visherára...
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- AMD Catalyst™ driverek topikja
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Xbox Series X|S
- Mini-ITX
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- További aktív témák...
- Telefon felvásárlás!! iPhone 16/iPhone 16 Plus/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 9 5900X 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- 24" Eizo FlexScan EV2146W, 1920X1200 szép, hibátlan nélkül
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RTX 3050 6GB GAMER PC termékbeszámítással
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L480 - i5-8GEN I 8-16GB I 256GB SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged