Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Dave567 #18 üzenetére

    Nincsenek urbeli fegyverek sem repedés a black ops 4 ben. Jó lenne nem más utananezni a dolgoknak, ha már véleményt formálsz valamiről, ne adj isten talán ki kellene próbálni.
    Mindenben sokkal összetettebb és sokszínűbb mint a MW rengeteget fejlődött a MP. BR és zombi módot meg sem említem, mert ezek külön külön is hatalmas pluszt jelentenek.
    Továbbra is a te véleményed az előző mellé sorolható, hatterinformacio nélkül írtál le 2 olyan dolgot ami ezen játékban nincs. Plusz ha lenne is, az hogy neked nem tetszik, nem azt jelenti, hogy viszafejlodott, pusztán neked nem jön be.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • batman91

    őstag

    válasz Dave567 #19 üzenetére

    Reménytelen, hagyd a fenébe. Sokszor én is alig bírom ki, hogy nem írjak valami szépet nekik. Az a baj, hogy képtelenek elrugaszkodni ezektől, nem látnak tovább. Pedig vannak 100x jobb, minőségibb multis játékok is azoktól. Mint például az Insurgency és a többi ehhez hasonló játék. Csak ezekkel nem tudnak játszani a casual játékosok, mert nem lesz benne sikerélményük és lehurrogják az egészet. Viszont ha ez kell nekik akkor hát legyen, nem vagyunk egyformák. De ezt már ha jól emlékszem, akkor egyszer megbeszéltük egy másik topic-ban.

    "A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

  • b.

    félisten

    válasz Dave567 #28 üzenetére

    Ezek pontosan ugyan olyan ellenfanboy érvek amiért ti fanboyoztok másokat SEMMI de semmi alapja nincs az egésznek. kettőnk között az a különbség, hogy én mindegyik COD ba beleöltem rengeteg órát és úgy hasonlítom őket össze, te meg nem.
    HC mód instant kill egy lövéssel mindegyik új COD ban csak megjegyzem, lehet nem igen tudnál megmozdulni benne te sem." teljesen eltérő játékot hasonlítasz össze és nevezed az egyiket szarnak a másikat jónak az eszedbe sem jut hogy más típusú online FPS játékot képviselnek. Az MW rohadt messze volt a realisztikusságtól attól függetlenül, hogy egy baromi jó játék volt ne is erőltessük ezt a témát.
    Insurgency számomra nem rossz csak más.Egyik egy darálós, kikpacsolódtató shooter másik pedig egy frusztrálós, kempelést előnybe részesítő játék. Ott is nevetséges az, hogy egy kéz vagy láb találattól meghalsz, vagy az amit a játékban ballisztikának neveznek, főleg egy Arma után.
    Nevetséges és blőd elvárás egy COD tól realisztikusságot várni és ezért leszarozni.
    A képességeimet pedig hogy miben tudnék megmozdulni vagy miben nem ne erőltesd, hátha egyszer meglepődsz ha összefutunk egy szerveren. 25 éve játszok, 2012 ig versenyszerűen toltam. 2 gyerek apja vagyok és 2 munkahelyen dolgozom.Tehát ez nem azt jelenti hogy én napi 12 órát ott ülök a gépnél hanem azt jelenti, hogy amikor időm engedi akkor ezzel játszok, sokszor éjjel, mert akkor van időm.Igen napi 1-2 órát már csak , vagy azt sem.
    Ez az érv pedig megingathatatlan, nem lehet kihajolni benne tehát visszafejlődött a többi gyöngyszem után.köszi!

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • #78687232

    törölt tag

    válasz Dave567 #28 üzenetére

    Annyira nevetséges amit mindig leművelsz öreg. Bf3 topic hisztijének a háromnegyedét te írtad. Ha valami híg fos neked, minek játszod hónapokig? Ráadásul a statodat nézve min 800 órát beleraktál, biztos tényleg szar játéknak tartod. Gondolom itt csípett nyakon a PB csalás miatt. Nagy mókamester vagy te.

  • #78687232

    törölt tag

    válasz Dave567 #32 üzenetére

    Melyik haverommal? Mindkét sorozatban vannak részek amiket szeretek és van amit kevésbé. Szerintem neked még a pizsikéd is battlefield-es, csak a csúnya PB megfogott párszor és azóta extra mód haragszol a készítőkre.

Új hozzászólás Aktív témák