Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    ah, de jó lenne ha ezt is Treyarch készíthette volna. Blackops 4 nagyon jó lett. Az eddigi legjobb.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz batman91 #8 üzenetére

    Fogalmad sincs miről beszélsz sajnos. Ennyi.

    3-4 órás erőltetett egyjátékos meg rohadtul nem érdekel, főleg ha cserébe ilyen multit adnak.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz batman91 #14 üzenetére

    COD 2 óta játszok az összes COD dal multiban. COD 2 őt még most is toltjuk pár haverral.. MW ben több száz órám volt.Black ops összes részében több száz órám van. WW2 ben 700 órám van.
    A Black Ops 4 az utóbbi idők legjobb muiltiplayer játéka lett nem csak COD szinten hanem általában véve is. Blackout ( battle Royale része ) is kiemelkedően jó.Zombi is. League play mindent visz.[link]
    Az mellett midneféle rekordot megdöntött. Azért mert buták az emberek természetesen és mert szar a játék.
    Szinte napi szinten tolják bele a tartalmakat, hetente lekövetni is elég. Dugig van minden földi jóval.
    Az hogy neked nem tetszik egy dolog. Az hogy másokat hülyének nézel azért mert tetszik nekik egy másik dolog.

    Lehet divatfikázni, úgy hogy 45 percet játszottál vele meg hogy egyáltalán nem öltél bele időt, de ezen inkább csak nevetni lehet semmi több..Manapság divat fikázni a COD játékokat mert az a menő.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz batman91 #16 üzenetére

    Visszafejlődik? áruld már el miben fejlődött vissza a multiplayer rész. Fejtsd ki kérlek, kíváncsian hallgatlak, hiszt én is játszottam az MW részekkel is az összessel és szerettem is őket.Mert ha arra gondolsz, hogy kivették a pár órás erőltetett egyjátékos módot, hát igen az valóban egy visszafejlődés cserébe meg hónapokra / évekre leköt a multija.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Dave567 #18 üzenetére

    Nincsenek urbeli fegyverek sem repedés a black ops 4 ben. Jó lenne nem más utananezni a dolgoknak, ha már véleményt formálsz valamiről, ne adj isten talán ki kellene próbálni.
    Mindenben sokkal összetettebb és sokszínűbb mint a MW rengeteget fejlődött a MP. BR és zombi módot meg sem említem, mert ezek külön külön is hatalmas pluszt jelentenek.
    Továbbra is a te véleményed az előző mellé sorolható, hatterinformacio nélkül írtál le 2 olyan dolgot ami ezen játékban nincs. Plusz ha lenne is, az hogy neked nem tetszik, nem azt jelenti, hogy viszafejlodott, pusztán neked nem jön be.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz batman91 #22 üzenetére

    Pontosan ti nem láttok tovább az orrotoknál, annyi hülyeséget irkáltok össze,pusztán előítéletből kipróbálatlanul, saját ízléseteket ráhúzva az egész COD univerzumra. Pontosan ezt kellene nekem is ,hagyni a fenébe az ilyen károgó embereket akik kipróbálás,teszt nélkül nyilatkoznak nyilvánvaló hülyeségeket.Ürfegyverek és repkedés.Nincs benne.Visszafejlődött... Kb 10 új játékmóddal 30 új pályával heti frissülő tartalommal és nem mellesleg a tavalyi év egyik legjobb BR módjával, Kiegészítve Zombi móddal , pályákkal így jött ki a COD 4. de persze ez mind semmi.. mert .. csak. ...

    casual játékos... azt a mindenit .igaz csak 4 Clanbase versenyen voltam és képviseltem Magyarországot a team Hungaryban ET -ben. 5 éven át.....Köszönjük..Insurgency a komoly és felvilágosult emberek játéka mint te is vagy.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz wjbhbdux #24 üzenetére

    nem követem már, 2012 ben abbahagytam az esport vonalat. :)

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Dave567 #28 üzenetére

    Ezek pontosan ugyan olyan ellenfanboy érvek amiért ti fanboyoztok másokat SEMMI de semmi alapja nincs az egésznek. kettőnk között az a különbség, hogy én mindegyik COD ba beleöltem rengeteg órát és úgy hasonlítom őket össze, te meg nem.
    HC mód instant kill egy lövéssel mindegyik új COD ban csak megjegyzem, lehet nem igen tudnál megmozdulni benne te sem." teljesen eltérő játékot hasonlítasz össze és nevezed az egyiket szarnak a másikat jónak az eszedbe sem jut hogy más típusú online FPS játékot képviselnek. Az MW rohadt messze volt a realisztikusságtól attól függetlenül, hogy egy baromi jó játék volt ne is erőltessük ezt a témát.
    Insurgency számomra nem rossz csak más.Egyik egy darálós, kikpacsolódtató shooter másik pedig egy frusztrálós, kempelést előnybe részesítő játék. Ott is nevetséges az, hogy egy kéz vagy láb találattól meghalsz, vagy az amit a játékban ballisztikának neveznek, főleg egy Arma után.
    Nevetséges és blőd elvárás egy COD tól realisztikusságot várni és ezért leszarozni.
    A képességeimet pedig hogy miben tudnék megmozdulni vagy miben nem ne erőltesd, hátha egyszer meglepődsz ha összefutunk egy szerveren. 25 éve játszok, 2012 ig versenyszerűen toltam. 2 gyerek apja vagyok és 2 munkahelyen dolgozom.Tehát ez nem azt jelenti hogy én napi 12 órát ott ülök a gépnél hanem azt jelenti, hogy amikor időm engedi akkor ezzel játszok, sokszor éjjel, mert akkor van időm.Igen napi 1-2 órát már csak , vagy azt sem.
    Ez az érv pedig megingathatatlan, nem lehet kihajolni benne tehát visszafejlődött a többi gyöngyszem után.köszi!

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák