Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Coq

    aktív tag

    Mindig jo dolgokat csinalnak, de az arral elszallnak... Mindig es mindig...

  • Coq

    aktív tag

    Én 8 éve Blackberryt használok, az OS10 azonban mostanra tényleg nagyon problémás...
    Főleg abból a szempontból, hogy ha az utolsó menedék, a WhatsApp is eltűnik, ahogyan ezt most már X-edik alkalommal ígérik, akkor tényleg nem nagyon lehet kommunikálni másokkal (persze marad a telefon, az sms, az email, de messenger program nem marad semmi, a többi alkalmazás hiányáról nem is szólva). A BBM-et nem használja senki, hiába próbálok mindenkit rábeszélni - még azok sem, akik tudnák, mert vannak jobbak droidon és iOS-en, mondják... De pl. WP-ra már nincs is BBM.
    Pont most, a napokban váltottam volna Priv-re, erre jön ez a hír, hogy megreked a hatos droidnál. Ez persze az alkalmazásokat tekintve még mindig sokkal jobb, mint az OS10, de a márka hozzáállása szerintem nagyon szomorú és valószínűleg búcsút mondok a Blackberrynek.
    Most aztán gondolkodom tovább, hogy mire váltsak...
    Ha az a prioritás, hogy a készülék frissüljön, akkor szinte csak a Nokia jöhet szóba, ők ugyanis megígérték, hogy minden rendszerfrissítést megadnak még az olcsóbb készülékekre is (a jövőben is).
    De annyira sajnálom az OS10-et lecserélni droidra (almásra meg végképp) :O

Új hozzászólás Aktív témák