Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ste

    addikt

    Csak nekem fura a cikk hangvétele?
    'Két dolog viszont biztos. Az egyik, hogy ez a cikk a vállalat első androidos okostelefonjáról fog szólni, amelynek érkezésére rengetegen vártak, az előzetesen kiszivárgott információk alapján még a vállalatot kevésbé kedvelő felhasználóknak is felcsillant a szeme. A másik, hogy e készülék sikere perdöntő fontosságú lesz a vállalat életében, a vezérigazgató John Chen ugyanis egy korábbi interjúban azt nyilatkozta, hogy ha nem tudnak évente 5 millió okostelefont eladni, akkor a vállalat ezen divíziója nem feltétlenül fog tovább üzemelni. Ha ezt a két információt összefésüljük, akkor bizony levonhatjuk azt a konklúziót, hogy a Priv jó eséllyel nem csak a vállalat első, hanem utolsó androidos okostelefonja is. De az sem kizárt, hogy rendszertől függetlenül ez az utolsó okostelefonjuk.'
    Valahogy nekem ez a konklúzió jön le ebből a két kijelentésből. Ha sokan várják a telefon és meglesz az értékesítési szám akkor jó eséllyel miért is volna ez az első és utolsó (Androidos) telefonjuk? (ugyanakkor szerintem a 'jó esély' pont pozitív jelentést tartalmaz, azaz ha temetni akarja a cikk írója, akkor inkább írta volna a 'rossz esetben' kifejezést)

    "Ha kicsit olcsóbb lenne és megfelelő szolgáltatói ajánlatokkal támogatnák, borítékolt lenne a siker, így viszont a márka rajongói csak szurkolhatnak, hogy meglegyen a John Chen által meghatározott, 5 milliós eladás ahhoz, hogy valaha láthassunk még tőlük hasonló készüléket." - a cikk végén pedig gyakorlatilag ellent mondunk a cikk első bekezdésének.

Új hozzászólás Aktív témák