Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Essentials

    aktív tag

    válasz mjani1172 #181 üzenetére

    Azért vagyunk itt, hogy beírjuk az álláspontunkat, én sem várok senkitől egyetértést, és teljesen rendben van az is, ha valaki szerint "fals". :R

    Most utánanéztem, hogy működik ez náluk:

    "A Huaweit kizárólag a vállalat kínai székhelyű alkalmazottai birtokolják , aki a cégnél dolgozik Kínán kívül, nem vásárolhat részvényeket. A részvényesek azonban beismerik, hogy nem látják át a társaság felépítését, nem kapnak frissített információkat a részesedésükről, és nem rendelkeznek szavazati joggal sem! Harminchárom szakszervezeti tag kilenc jelöltet választ meg az éves részvényesi közgyûlésen való részvételre . A részvényesek osztalékfizetést kapnak, és a teljesítmény alapján bónuszokat tudnak realizálni. Béreiket szintén évente felülvizsgálják.
    A Huawei debütálása a nyilvános piacon a jövőben nem zárható ki teljesen ( szerintem de ), különösen, ha a társaságnak további tőkére van szüksége ( Arra ott a kormány. )
    Ami a Huaweiba történő beruházást illeti, jelenleg csak egy lehetséges megoldás létezik. Hogy osztalékot kapjon, a Shenzhenben található vállalat alkalmazottjának kell válnia, és a vezetésnek meg kell győzödni arról, hogy ön nem kém. Sok szerencsét."

Új hozzászólás Aktív témák