Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz MikeWazowski #11 üzenetére

    Legolcsóbb Apple készülék, továbbra is az a kelendő ami "olcsó".

    [ Szerkesztve ]

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz MikeWazowski #11 üzenetére

    Hány darab új készülék is jött ki tavaly az Apple-nál?
    És mennyi pl a Samsungnál?
    Ha nem jönnének ki felesleges modellekkel droidos vonalon egészen mások lennének ott is a számok. Persze ez már kezd az Applera is átterjedni: lásd x vs xr.

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

  • Fred23

    nagyúr

    válasz MikeWazowski #78 üzenetére

    Elmentettem, bemásolom (kiszedve pár moderáció gyanús, különösen ingerült hozzászólást), mind az XR topikból van, sok felhasználótól. Ugyan lehet, hogy nem kéne ennyi kiragadott hozzászólás alapján máris negatív következtetéseket levonni a telóval -és az iOS-sal- kapcsolatban, én megtettem, mert direkt nem keresem a bonyodalmakat. Biztosan sok embernek meg nincs semmi gondja... -de itt a kopipésztem, ami elvette a kedvem a telótól:

    Elképzelheted, hogy mennyire rángatózik a szememalja idén május óta, hogy szívok vele, főleg hogy sokat kell telefonálnom, ami állítólag még a részét képezi a ma kapható készülékek tudástárának, még az Apple-nél is.

    na leadtam a telót garis javításra.
    még el sem mondtam mi a gondom, a srác már vette el, hogy látja a sárgásodást a kijelzőn.

    Észrevettem, hogy ha elmegy a hang hívás közben 5-7mp-re (az lőbb 4:32 perces hívás alatt 5x játszotta el, nagyon idegesítő) és akkor teszem le a hívást, másodpercekre a hívásképernyőn marad a telefon (elszürkült gombokkal), mintha nehezésre esne lezárni a kommunikációs csatornát a hálózaton.

    Face ID gyorsabb az biztos meg mintha az egész telefon is pörgősebb lenne,, de én mintha jobban merülnék. Telenor, Vodánál bele lehet szaladni hálózateldobásokba.

    Nagyon sok problémát olvasni a 13.x verziókról, én várnék a helyedben a 13.3-ra.

    A telefont múlt hét pénteken frissítettem 13.2.2-re. Nem javult tőle a hívásminőség, ugyanolyan szar maradt, sistergés, random elnémulás, vonalbontáskor "ál-fagyás" megmaradt.

    Eddig nagyon jól működött Sirivel indított telefonhívás a kocsiban.
    Most meg nem akarja külső hangszóróra rakni a hívást ami elég idegesítő.

    13.2.2-es frissítés megoldotta a hálóeldobási problémát.

    Nekem most fagyott be frissités közben, már 3/4 órája egy helyben áll az állapotjelző :S
    és 2 óra után se végzett a frissítéssel, semmilyen gombkombinációval nem reagál, most tégla lett belőle? telekomhoz ha visszaviszem, kicserélik?

    Ma voltam két telekomban. Az egyikben a kiállított XR 12.4-gyel persze gyönyörű élénk háttérrel.
    Egy másik telekomban szintén ma szintén XR iOS 13.2-vel fakó háttérrel volt....
    Aki tudja az okát az írja le nekem légyszives!
    Amúgy iPhone 7 és 8-nál is ezt láttam, illetve ismerősöm XR telefonján is kipróbáltam, minden esetben fakó gyári háttér...Valami iOS 13 huncutság lehet

    1 éve, és pár napja vettem egy ilyen készüléket, egyik napról a másikra bedöglött a felső mikrofonom

    Rendszeres problémám, hogy az e-SIM nem elérhető, csak kapom az SMS-eket minden nap, hogy kerestek.
    Továbbá rendszeres az is, ha létrejön a beszélgetés (mindegy én hívok vagy engem hívnak), azaz felveszem, akkor 4-5 másodpercig semmi hang nem jön át, teljesen süket. De ezt hívás közben is el szokta játszani.
    És a harmadik gond, hívás közben pár másodpercre csak zúgás és sistergés van véletlenszerűen (de majdnem minden hívás esetében), amiből a másik fél semmit nem észlel.
    Ezek a hibák SIM-től függetlenek, mindegy melyik vonalon beszélek.

    (Fentire válasz):
    Szia! Nekem ugyanez a problémám! Van rá fix megoldásod már? Nekem iSTYLEban több dolgot mondtak: iOS bug, mobil internet a háttérben bezavar. Ez utóbbit ha kikapcsolom teljesen, segít.

    Új hibára lettem figyelmes.
    Szükségem lett volna a mobilról való internet megosztásra de nem működött.
    Aztán kiderült ez is iOS 13 hiba.

    Nálatok előfordul olyan, hogy el-el megy a wifi? iOS 13 óta van ez nálam. Eddig semmi nem oldotta meg.

    3 hónap hajsza utána az lett a vége, hogy szervizbe adjam le a Telekom felé, hogy ha azt állapítják meg, hogy rossz a készülék vissza vásárolják.

    És még egy kép, hogy a TMX szerint én így adtam le a telefont... miközben ezen is és az asszony XS--én is eredeti tokok vannak és mindenre vigyázunk !!!
    Ott figyel pár hatalmas karc is mondom oké...

    A telefont karcmentes kijelzővel adtad le?
    Amúgy förtelem, hogy bánnak a telefonokkal némelyik szervizben. De nem csak ott ez a GSM boltokra is igaz.

    Sziasztok szerintetek mi lehet az a csík ami látszik a kijelzőn?

    Szia! Nekem ugyan ez a csík fut végig a kijelző bal felső sarkától. Én pár hónapja vettem észre.. mielőtt lejárna a garancia beadom szervizbe

    Most jöttem a szervizből és azt mondta inkább januárban adjam le. Kijelző vagy készülék csere lesz belőle.

    Sziasztok!
    Melyik hivatalos szerviznél érdemesebb leadni a telefont?

    Sziasztok!
    Egy olyan problémám lenne, hogy kivan kapcsolva az automatikus fényerő állítás, és mégis számtalanszor fogja magát hirtelen ledobja a fényerőt kb a felére és hiába állítom a csuszkán, a fele után nem lesz fényesebb. Hirtelen aztán visszadobja max fényerőre.

    Én az iStyle-nál adtam le a telefonom. Időpontfoglalás az oldalon pl.: Andrássy útra. odamész, leadod és legalább egy hét múlva kapod vissza az új készüléket. Nekem volt olyan, hogy 1 héten belül megkaptam az újat, de hibás volt , mert kb 15 percig kapcsolt be mire bekapcsolt, másnap visszavittem és a következőre 23 naptári napot vártam, mire megjött, de legalább jó volt a telefon.

    Sziasztok! Nem tudom, hogy valaki találkozott-e már ilyen problémával. Ha kijövök wifis környezetből, átvált 4G-re. Térerő, 4G kijelzés van, de még sincs internet. Ha újból indítom a telefont, megjavul.

    Sziasztok! Nekem is van az a csík a bal alsó sarokban, inkább sötétebb háttérnél látszik.
    Azt nem tudom hova vigyem Debrecen környékén ahol garanciában a helyszínen megcsinálnák.

    Előkerestem a garancia papírt. 2019.02.15.-én lett vásárolva sajnos letelt az 1 év. Tegnap vettem észre ezt a fura vonalat ugyanolyan mint fentebb a fotón amit közzé tettek. A bal alsó sarokban a széltől 3 mm-el beljebb van egy sötét csík de csak sötétebb háttérnél látszik. Észre sem vettem eddig de mostmár mindig ezt nézem, hogy megláttam. Az előző 6s plus-omnak is volt kijelző baja. Kezdem úgy látni az iphone Lcd paneljei semmire valók.

    Ma reggel megint elkezdte. Előzmény, hogy ma reggel hívtak, hogy tegnap este felé nem tudtak elérni. Az ő oldalukon kicsengett a telefon, nálam semmi jele nem volt hogy hívtak.
    Érthetetlen anomáliák számomra.

    [ Szerkesztve ]

  • Fred23

    nagyúr

    válasz MikeWazowski #80 üzenetére

    Örömmel, gyorsan ment! :)

    A 11-es topikjának a végét is elkezdtem, pozitívabbnak tűnik az összkép. (Más tészta, hogy nekem az már sok lenne anyagilag.)

Új hozzászólás Aktív témák