Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tmano

    csendes tag

    Sziasztok!

    Van egy Asus Memopad HD 7-em, sajnos eléggé ramaty állapotban. Konkrétan tégla állapotban. Rövid storyja, hogy a kislányomnak vettem,de fel vagyok háborodva, hogy a 8GBos belső memória ellenére annyira tele volt pakolva előre telepített programokkal, hogy egy gyerek nem tud rátelepíteni 20nál több kis programot (ha jól emlékszem kb a 8GB-ból maradt neki max 1.5-2Gb) !!???? Egy normálisabb játék az 500-1000 Mb :( Vettem bele külső memóriakártyát is de annyira szar a gyári software hogy az alapból installált programokat nem engedte kirakni oda, hogy onnan fussanak, ráadásul új játék feltelepítésekor sem volt semmilyen lehetőségem vagy beállítási módom arra, hogy alapértelmezésben az SD kártyára installálja azokat. Szóval Rootolta nekem egy gyerek, és le lettek törölve a progik (így sem lett tökéletes mert mindig fel akarta installálni magát a sok szemét úkjra, de több lett a hely picit)...sajnos vmilyen új frissítés jött ki pár hete, talán az 5.0-ás? lehet az? felinstalláltam, újraindítottam és azóta KAKUKK, max a loading screen, restart és erlőlről. A bootloaderbe ha sikerül is belépnem nincs benne semmilyen install vagy wipe, reset, reinstall opció...gondolom ezt is kicserélték. szóval ez így egy TÉGLA.

    nem vagyok szaki, de a srác aki csinálta mág londonban él, és a neten nem találtam megoldást. Tudnátok valami linket adni hol és hogy kezdjem el? azt hiszem ME173-as...ha jól emlékszem...

    köszönöm
    üdv,
    E.

Új hozzászólás Aktív témák