- Magisk
- Egy óra, két rendszer
- Milyen okostelefont vegyek?
- Google Pixel topik
- Samsung Galaxy Z Fold5 - toldozás-foldozás
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- Amazfit Active 2 NFC - jó kör
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Nem nyílnak a Foldok?
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
Nicolpiper
csendes tag
Végül felhivtuk az Alcatel Magyarországot, és ök aztmondták h csak m.o-on lehet érvényesíteni. Ettöl függetlenül tegnap megvettem
nagyon gyors és csomo programot is rápakoltam rá, egyedül a fülhallgato, ha telefonálok fura hangokat ad ki, recseg...:/ zenénél nemcsinálja- vagy legalábbis nemhallom... a másik h egész éjjel töltöttem, de kb 10 perce használom és máris 93% meg mikor leszedtem rá két percre 99%. Eléggé meg vagyok ilyedve h akk most ennek ilyennek kell lennie? Az előzö alcaltel is lassabban merült ennél.
mi van ha elkezdek játszani rajta? Mert egyenlöre csak netek, a fényerö is minimumon van, csak a frissités van bekapcsolva.
-
Nicolpiper
csendes tag
Hát én csak m.o- ban gondolkodtam eddig, csak angolul tudok, ebayen néztem is, de nem volt sokkal olcsóbb, meg körülményesnek is tartottam volna h igykell érvényesíteni a garanciát... valószinű gyári, de rákérdezek, viszont jobblenne ha európai garis lenne hogyha mondjuk bárhol európában tönkremegy a teló ott is megjavítsák. Gyári garanciánál ez van? Vagy külön eut kell rá venni?
-
Nicolpiper
csendes tag
válasz
zizidor #3117 üzenetére
Köszi a választ! Nincs nagyon konkrétum ami miatt meghatározó lenne, csak h ne ilyen elavult legyen... a videókat, filmeket normálisan letudja játszani? Mert ezen a mostani alcatelem nagyon akad, meg belassul, csak ilyen rövidebb simpson család részeket tudtam nézni rajta, egy normális 45 perces sorozatot nem, egy többórás filmröl meg nem is álmodoztam
az egyik barátomnak meg samsung galaxy s teloja van és még azsem a legjobb a lejátszásba ( mondjuk azsem egy mai darab)
-
Nicolpiper
csendes tag
Még annyi hogy nem tudjátok mennyi az esélye hogy Jelly Bean lesz a telón? mert még a 992-en gondolkozok mert sokkal olcsóbb, csak a memóriáért és a képernyőméretért adnám a +15 ezret a 997-re... Szerintetek melyik telón valószínűbb hogy szoftvert frissítenek?
-
Nicolpiper
csendes tag
Sziaa,
Azon gondolkodom hogy én is veszek ilyen telót, mert nagyon sok jót hallottam róla. Az előző Alcatel 990 esemmel nem voltam megelégedve mert alig volt rajta pár program (pl viber) és még is folyton kiirta hogy tele a memóriája, így az emailjeim sem jöttek meg soha. Bármit töröltem le róla mindig újra kijelezte.... (bár most el akarom adni szóval nem ócsárolom tovább)
Szóval az érdekelne hogy honnan gondolod hogy a 997 es kifutó lenne? Én az extrem digitalban akarom megvenni mert ott két éves gyári garival 65 ezer, máshol meg bolti garit adnak hozzá... szerinted akkor ne várjak vele hátha lejebb megy 60 ra? vagy népszerű teló és ha kifutó már úgyse lesz belőle több mert 'elkapkodják'?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- HP OMEN 16 Brutális teljesítmény gamereknek és profiknak!
- Xiaomi 14 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- AKCIÓ! Sony PlayStation4 PRO 1TB fekete konzol extra játékokkal garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! ASUS Z390 i5 9500 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB Rampage SHIVA Thermaltake 500W
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte A620M R5 7500F 32GB DDR5 500GB SSD RX 6700XT 12GB Cooler Master CMP 520L 750W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest