Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sys85

    veterán

    Van pár dolog amiktől félek ezeknél a mobiloknál.
    1-Üzemidő.Tök szép és jó ez a vékonyság meg összecsukhatóság,de elég erősen behatárolja az akku méretét,legalábbis a jelenlegi akku technológiával.
    2-A kijelző tartóssága a hajlításnál.
    Ez azért még elég új technológia,van egy érzésem,hogy előjönnek gyermekbetegségek elég sok darabnál.
    3-A kijelzővédelem.A GG és hasonló társai se éppen annyira strapabíróak,mint azt mondják.Itt meg ráadásul összecsukva marad egy minimális rés kijelző alsó és felső fele között,ott zsebben olyan vígan fog megülni a por...
    Aztán ugye ezeknek nem olyan kemény a felülete még,mint a mostani kijelzőké.
    Most még biztos nem ugranék bele egy ilyen telefon megvásárlásába,szerintem egy ilyen mocsok drága telefonnál az első komolyabb karcnál/benyomódásnál agyvérzést kapnék .

    Ezeknek azért kell még 1-2 generáció mire azt lehet mondani,hogy nagyjából minden téren kinőtték a kezdeti gyermekbetegségeiket.

    Amúgy szigorúan személyes véleményem,hogy ezeknek az összehajtható telóknak inkább a Samsung/Huawei féle elképzelésben van igazán értelme.Normál telefon->Tablet verzióban.
    De mondom,ez csak az én véleményem,szerintem hasznosabb egy ilyen.Ha akarom normál méretű mobil,ha akarom tablet. :)
    Persze mindenkinek más az ízlése,igénye és a véleménye.

    #Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

Új hozzászólás Aktív témák