Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zka67

    őstag

    Ennek több hátrányát látom, mint előnyét: először is, egy családban általában többen laknak. Nekem ne kapcsolgassa a lámpámat senki távolról, mert lehet, hogy azonnal infarktust kapok, hiszen nincs otthon senki más rajtam kívül. Továbbá, egy kapcsoló megszakítja a fényforrás tápját. Ezeknél pedig kell egy külön elektronika, ami folyamatosan zabálja az áramot. Akkor mi értelme van a ledeknek, ha elb..szuk másra a megspórolt energiát? A filmben a pasi majdnem elejti a telefonját, amikor megy kifelé az ajtón. Az embereknek sokszor van tele a kezük, amikor elmennek otthonról, általában az egyikben ott van a kulcs is, amivel még le tudja kapcsolni a villanykapcsolót, de a telefon már nem nagyon fér el a kezében.

    A másik dolog, az emberek otthon nem a telefonjukkal járkálnak a lakásban. Én ha ki akarok menni a wc-re, biztosan nem fogom keresgélni a telefont, főleg akkor, ha sürgős a dolog.

    Szóval, szép és jó az ötlet, de szerintem nem fog elterjedni, hacsak nem lehet hagyományos módon is fel-le kapcsolni a lámpákat.

Új hozzászólás Aktív témák