- Redmi Note 10S - egy a sok közül
- Poco F5 - pokolian jó ajánlat
- Magisk
- Fotók, videók mobillal
- Kiszivárgott a Pixel 10 Pro
- Motorola Moto G56 - bátyja árnyékában
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Mobil flották
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- Google Pixel topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
Dare2Live
félisten
válasz
kriszpontaz #62 üzenetére
ő se fog.
DX12et első körben a nagy studok fogják használni A kategoriás játékokkal. Ahoz egy GT2 is kevés azis jórészt LOWban nemhogy egy celeron. Ami meg pötyögős ott nem fognak DX12t használni még jó ideig mert DX11.1et már jól ismerik és nincs nagy okuk a váltásra.
Ami ennél fontosabb az az, hogy ha jól tudom haswell azaz lesz rá rendes W10 support ami az ingyenes W10 upgrade lehetőséggel kombinálva egy erősen megfontolandó dolog W7 alapvető supportnak vége, security supportnak még 4 éve van.
szerk: Ahogy látom elég sok a keveredés ezen a DX12/W10/Win32/winrt... témakörben. Sokan rosszul élik meg, hogy nem lesznek első körben tier3as játékok az AMD vgakra. Nem is kell mert AMDnek ott a mantle, konzol GCN miatt rengeteg portnak nagy előnye lehet NVhez képest. Azt hiszik, hogy minden Windows app menni fog W10es mobilon pedig csak winrt lesz mindenhol legacy win32 nem.
... -
Dare2Live
félisten
válasz
kriszpontaz #60 üzenetére
nem mindegy? Játszani akarsz vele DX12es játékokat?
-
Dare2Live
félisten
ha nem lenne DX12 AMDt az se érdekelné, sött még jó is lenne neki.
AMDnek ott a Mantle, ami mostanra kész nyílik ráadásul konzol vonal előnye is jelentős, karácsonyra akár dömping is lehet játékokból míg "DX12t"/Vulcant épp nekiállták tanulagtni ráadásul minek "DX12"/Vulcant tanulni ha konzolhoz ugyis GCN kell, amit meg már nagyrészt ismernek.AMD sok mindent elcseszett az elmúlt 10+évben de ha ez így bejön az legalább akkora húzás mint az AMD64 de ebből elöbbivel szemben nem csak a vásárlóknak jó de AMD is profitálhat belölle bőven.
Új hozzászólás Aktív témák
- A partnerektől függ, hogy lesz-e Arc csúcs-VGA az aktuális generációban
- Redmi Note 10S - egy a sok közül
- Formula-1
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Poco F5 - pokolian jó ajánlat
- alza vélemények - tapasztalatok
- Magisk
- BestBuy topik
- Milyen egeret válasszak?
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Asus B550M R5 5600X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 12GB THERMALTAKE Commander G41 700W
- Keresünk dokkolókat
- Samsung Galaxy A14 64GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- Bomba ár! Lenovo X1 Yoga 1st - i7-6G I 8GB I 256SSD I 14" WQHD Sérült I W10 I CAM I Garancia!
- Bomba ár HP X360 11 G5 - Intel 4020 I 4GB I 128GB SSD I 11,6" HD Touch I Cam I W11 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest