Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sz.balazs.95

    veterán

    válasz Matada2.3 #40 üzenetére

    a jelek szerint ezidáig nem jött be nekik.

    felhasználói szempontból kétségtelen, hogy az a legjobb, de pénzügyi szempontból nem, emiatt van stratégiaváltás.

    [ Szerkesztve ]

    Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

  • e-newsee

    addikt

    válasz Matada2.3 #40 üzenetére

    Így van, a Sony-nak a közép, és felső közép kategóriára kellene fókuszálnia.
    Mindig is abban voltak jók. KitKat ide vagy oda, de az SP egy olyan Sony, amit rengeteg embernél látok.
    Ellenben Z-vel alig találkozom. Akinél csúcsmobil van, az vagy valamelyik Galaxy S (3, 4, 4 mini, stb), esetleg Note, vagy iphone.
    Az Apple „ha jó, ha nem jó, akkor is jó” rajongóbázisával nem veheti fel a versenyt, a Samsung végtelen számú galaxisával (már tudom, miért ez a neve a családnak) szintén nem versenyezhet.
    Meg kellene maradni az olyan telefonoknál, amik jelentősebb plusz költség nélkül, a meglévő technológiából hoznak ki valami különlegeset.
    A compact egy jó irány, tartani kellene, de nem úgy, hogy a z3 compact annyiba kerül, mint anno a sima Z1.
    Emellett be lehetne vetni 2-3 fajta „réteg” telefont, amiket mondjuk eltolva frissítenének.
    Lehetne ilyen egy billentyűzetes telefon (mind szerettük a mini pro-t, és sajnáltuk, hogy nem lett utódja),
    egy dual-active tipus, egy xenon-vakus (mint anno a k800i, a másik kedvenc) de lehetne villantani a csatlakozókkal is (USB 3.0, hdmi).
    Én csak várok, várok egy igazán különleges, szerethető Sony-ra, de kezd kísértetiesen emlékeztetni a politika a SE hagyományos telefonjainak halálára.
    Tök ugyanaz a szoftver, különböző képernyőméretben. Semmi szoftveres extra, ami megkülönböztetné az egyiket a másiktól.
    Sőt, összességében nem sok szoftveres extrát kapsz egy Sony mellé.
    A 4.3-hoz még mindig nem voltak képesek licencelni/fejleszteni egy alapértelmezett fájlkezelőt? A 4.4-ben nem tudom, van-e alapból.
    Félreértés ne essék, én szeretem a Sony-t, épp ezért nem szeretném, ha bebuknák a mobil üzletágat, mint anno a Siemens, meg az Ericsson.
    Amint felhagytak a különlegesebb telefonok gyártásával és az innovatív megoldásokkal, beleszürkültek a mezőnybe, és elvesztek.

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák