- Google Pixel 10 és 10 Pro összehasonlító gyorsteszt
- iPhone topik
- Apple iPhone 17 - alap
- Apple AirPods Pro (2. generáció) - csiszolt almaságok
- Kedvcsináló videó is jött a Vivo X300 szériához
- Milyen okostelefont vegyek?
- One mobilszolgáltatások
- Apple iPhone Air - almacsutka
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
-
Mobilarena
Új hozzászólás Aktív témák
-
Egy jo tanacs, amit en annak idejen nem fogadtam meg es megbantam: Olyan temat valassz, amihez mar ertesz es pikk-pakk osszedobod. Ha ez a DB kezeles egy webes felulet mogul, akkor azt kell valasztani. Nem szamit, hogy a temavezetoknek tele van a hocipojuk vele. Ha mast valasztasz, akkor eleve sok idot fog elvinni a tema koruljarasa es akkor meg nem irtal egy sor kodot sem. Ha nappalis vagy es meg nem dolgozol, akkor esetleg belefer valami ismeretlen terulet koruljarasa, egyebkent felejtos. Ezen kivul ne feledd, hogy kar szakdogaban villantani. Soha senki nem fog ranezni / rakerdezni a temavezeton es a vizsgabizottsagon kivul. Ezen egyszeruen csak tul kell lenni.
-
bambano
titán
engem érdekelne egy intelligens hűtésvezérlés pc-be, kis csavarással
mert normálisat még nem láttam...
(többek között) stacker1-es házhoz van olyan vinyókeret, amibe 4 vinyót bele lehet rakni és van az elején egy nagy venti. hőérzékelőkkel mérni kellene a 4 vinyó hőmérsékletét és pic-cel vagy ilyesmivel szabályozni 0 és 100% között a ventilátor fordulatszámát.
még nem volt a kezemben olyan, ami megállította volna a ventit, ha nem kell, meg olyan sem, hogy több helyen mér és a legmelegebb szerint vezérel.
A másik ötlet: lakóház vezérlés. érzékelőkkel figyelni, ki mikor hol tartózkodik és kapcsolgatni a villanyt, stb. van rá kész protokoll is: X10.
Új hozzászólás Aktív témák
● olvasd el a téma összefoglalót!
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- AMD CPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- Videós, mozgóképes topik
- Trollok komolyan
- Wuthering Waves
- Mégis marad a Windows 10 ingyenes frissítése
- Google Pixel 10 és 10 Pro összehasonlító gyorsteszt
- Építő/felújító topik
- További aktív témák...
- DELL Optiplex Micro 7010 - i5 13500T - 16GB DDR4 - 512GB SSD
- LG UltraWide 34WQ650-W Monitor
- LG UltraWide 34WQ500-B Monitor
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 8400F / RTX 3070Ti / 32GB DDR5 / 1TB SSD!
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon 9th ,14" ,i7-1185G7 ,16GB RAM ,512GB SSD, magyar bill, 1 év garancia
- Panasonic CF-XZ6 AIO all-in-one laptop tablet 2k touch i5-7300u speciális ütésálló rugged
- Honor X7 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- LG 77C4 - 77" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - 1000 Nits
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 32/64GB DDR5 RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3370,94% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest