- Egyszerre legnagyobb és legkisebb is a Garmin Venu X1
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Macrodroid
- One mobilszolgáltatások
- Yettel topik
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Szerkesztett és makrofotók mobillal
Új hozzászólás Aktív témák
-
Chrystall
senior tag
válasz
Sk8erPeter #14035 üzenetére
Igen, az nekem is gyanús volt így utólag, hogy ott megszaladt a kivágás kissé, de éjszaka csináltam, a megjegyzés sorra figyeltem, és automatikusan onnan vágtam ki. De akkor se tiszta, hogy a Dashboard hogy a fárszba inaktív, mikor elvileg ez a cucc egy külön lapot csinál csak, amit utána be lehet linkelni. Az a baj nem nálam van a belépő a host oldalra, meg kell várni míg megkapom, remélem nem valami komolyabb hiba lett...
-
Chrystall
senior tag
válasz
Sk8erPeter #14035 üzenetére
Engem csak az lep meg, hogy az admin dashboard is elszállt, pedig annak nem tudom mi köze ehhez a cucchoz. Ez elvileg magán a honlapon módosít, de azon is csak annyiban, hogy csinál egy plussz lapot, amit be lehet linkelni.
-
Chrystall
senior tag
válasz
Sk8erPeter #14030 üzenetére
Itt van az a PHP amit módosítottam:
Ez a privát üzenetek plugin egyik file-ja, ebből szedtem ki ezt:
//SHOW THE REPLY FORM
$threadOut .= "</table>
<p><strong>".__("Add Reply", "cartpaujpm").":</strong></p>
<form name='message' action='".$this->actionURL."checkmessage' method='post'>".
$this->get_form_buttons()."<br/>
<textarea name='message_content'></textarea>
<input type='hidden' name='message_to' value='".$this->convertToUser($to)."' />
<input type='hidden' name='message_title' value='".$re.$message_title."' />
<input type='hidden' name='message_from' value='".$user_ID."' />
<input type='hidden' name='message_date' value='".current_time('mysql', $gmt = 1)."' />
<input type='hidden' name='parent_id' value='".$pID."' /><br/>
<input type='submit' onClick='this.disabled=true;this.form.submit();' value='".__("Send Message", "cartpaujpm")."' />
</form>";Mondjuk be kell valljam, csak úgy találomra szerdtem ki, mert nem értek egyáltalán ehhez a Wordpresshez, és csak PHPBB-vel meg SMF-fel installáltam eddig fórumot, így eléggé a sötétben tapogatóztam. De akkor is meglep, hogy még az admin dashboard is elérhetetlen, pedig ez a plugin csak egyetlen oldalt vezérel, ami nincs is a főlapon rajta, a főmenüből érhető el. Pl. beírom az oldal címe után, hogy /wp-admin/, az a lap se jön be. Az hogy lehet?
-
Chrystall
senior tag
Sziasztok!
Egy BBPress fórummal kapcsolatps kérdésem lenne. Megkértek, hogy kissé szedjek rendbe egy fórumot, mert pár link rossz meg ilyenek, meg nincs Privát Üzenet panel benne. Wordpress-es van installálva, amire raktak egy BBPress plugin-t. Ott jött be a probléma, hogy felraktam egy Privát Üzenet plugint, ami fel is települt, minden oké volt, csak volt a privát üzenet panelen egy rész, valami űrlap, ami nem kellett. Megnyitottam a Privát üzenet plugin egyik PHP file-ját, hogy kiszedjem belőle annak az űrlapnak a kódját, erre most elszállt az egész oldal. Ez hogy lehet? A site keret filejaihoz nem nyúltam, csak a plugin egyik PHP-jéhez, hogyhogy ennyire szétcsúszott az egész. Annyira nem megy semmi, hogy még az Admin Dashboard-ba se lehet belépni. Pedig ez a cumó csak egyetlen lapot jelent a honlapból, és ez nem is a kezdőlap. Van ilyen, hogy egy 20-ad rangú pluginban rossz a kód, akkor odavágja a teljes honlapot?
-
Chrystall
senior tag
Sziasztok!
Egy egyszerű dolgot kéne PHP-re átültetni, de én teljesen sötét vagyok ebben, nekem csak a HTML megy. Tudna valaki segíteni, erről az egy sorról lenne szó:
Szóval adott egy ilyen sor a fórumom template állományában, hogy:
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml"', $context['right_to_left'] ? ' dir="rtl"' : '', '>Ebbe kéne berítni helyesen ezt a két attribútumot oda a "<html" után:
lang=de xml:lang="de"
Ez ugye ilyen nyelvi HTML attribútum, de én nem tudom hogy kell beírni helyesen PHP-be. Nem tudom vessző kell-e utána, pont, vagy mi.
Segítsetek már légyszi!
Köszi!
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Kezdő fotósok digitális fényképei
- Házimozi belépő szinten
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- OLED TV topic
- Egyszerre legnagyobb és legkisebb is a Garmin Venu X1
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Nyíregyháza és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- További aktív témák...
- Lenovo Legion Pro 5 16IRX9
- AKCIÓ! Apple MacBook Pro 13 2022 M2 8GB 256GB SSD garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! 6TB Seagate SkyHawk SATA HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- iKing.Hu - Motorola Edge 50 Ultra - Nordic Wood - Használt, karcmentes
- Billentyűzet magyarosítás magyarítás lézerrel is! 10-15ezer közötti áron! Óriási betűkészeletünk van
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest