- Google Pixel topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Apple Watch
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Hivatalos a Poco X8 Pro Max gigantikus akkukapacitása
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- 18. helyet ért a Samsung Galaxy S26 Ultra kamerarendszere a DxOMarknál
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
Új hozzászólás Aktív témák
-
EasyLife
aktív tag
Van egy adata 8 Gb-os adata flashdrive nálam, azért vettük hogy egy fotós cég a régi vhs felvételekről a videót rámásolja. Viszont exFATba csinálta a fájlformátumot amit ugye nem játszik le a tv nagyszülöknél. Semmi gond fájlok átmásolva gépre majd ntfsbe formáztam viszont itt jön a gond. 7,21 GB a videó amit lemásoltam róla és 7,20 Gb a flashdrive. 13 megabájt híján nem tudom visszamásolni a videókat wtf??
22 MB felhasznált terület a frissen formázott flashdriveon. Hogy a búbánatba másolta rá a fotós a videókat ha most én nem tudom visszamásolni? Próbálkoztam többszöri formattálással más lemezfoglalási egységgel de egyiknél se sikerült lejjebb vinni azt a 22 MB-ot max fentebb sikerült. Valakinek ötlet?
Új hozzászólás Aktív témák
- Békéscsaba és környéke adok-veszek-beszélgetek
- A nagy Szóda, Szódakészítés topic - legyen egy kis fröccs is! :-)
- Dark Souls sorozat
- EAFC 26
- Elektromos autók - motorok
- Lexus, Toyota topik
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Crimson Desert
- Revolut
- Zolii21: 2HB Informatika - Ernő vélemények
- További aktív témák...
- Apple iPhone 15Pro 128GB - Kártyafüggetlen, Fekete Titán, 85% Akku - 1év Garanciával
- Akciós kisWorkstation! Dell Precision 3560 i7-1165G7 4.7GHz / 32GB / 512GB / Quadro T500 2GB FHD 15"
- iKing.Hu - Apple iPhone 13 Pro Max Graphite ProMotion 120 Hz, Pro kamerák 256 GB-100%-3 hó gari!
- Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Dell Latitude E6410 i5 M560, Nvidia NVS 3100M 512MB GDDR3, 4Gb RAM, 250GB HDD, jó akku, számla gar
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

22 MB felhasznált terület a frissen formázott flashdriveon. Hogy a búbánatba másolta rá a fotós a videókat ha most én nem tudom visszamásolni? Próbálkoztam többszöri formattálással más lemezfoglalási egységgel de egyiknél se sikerült lejjebb vinni azt a 22 MB-ot max fentebb sikerült. Valakinek ötlet?
