Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    válasz csabika0001 #5248 üzenetére

    Azt még nem írtam, hogy itt az apróm nem biztos hogy elmenne jó áron, bár megpróbálhatod itt is (kitudja). Ha esetleg ismered a másik oldalakat akkor még ott is meghírdetheted pl. vatera, teszvesz. Megpróbálhatod egyben az egészet eladni, mármint alaplap+proci+hűtő+ram, mert sokan úgy is megveszik, mivel akkor esetleg nem kell külön keresgélnie még cuccokat, meg neked is jobb lenne egyben az ára. Ja meg elég vonzó a 3.4GHZ+3GB ram. :D
    Most nem néztem hogy vannak e ilyenek fent, de ha lesz időm utánanézek, de ezt te is megteheted.
    Amúgy ha minden egyben van akkor próbáld ki hogy mit mutat, és hogy neked elég e annyi. De minél később adod el ezeket annál kevesebbet kapsz értük.
    Már a mostani játékok közül is van ami meghálálja a 4 magos procit, azt is húzva, de a kétmagost jól meghúzva mindenképpen pl. Crysis, GTA4, Arma II, Stalker, meg mittomén még mi. Persze vannak amik ezzel is szépen mennek(kicsit régebbi nem annyira igényes játékok, de van igényes is köztük) amúgy egyre több lesz ami igényli a többmagos erős gépeket, ahhoz hogy szépen menjenek, nem lebutítva.

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Új hozzászólás Aktív témák