Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    válasz fabko #5233 üzenetére

    Igen a sok paszta is lehet hiba, mert abból csak annyi kell hogy az esetleges légrést kitöltse. Mielőtt rögzíted a hűtőt, előtte jobbra-balra sokszor mozgasd meg a procin, úgy hogy aránylag erősen rányomva tartod. Rögzítésnél meg állandóan tartsd erősen lenyomva.
    Nem tudom milyen hűtőd van, de ha a bepattintós akkor annak 2-tőt kell kattanni és akkor jó(elég dúrva erővel kell nyomni hozzá) ha csavaros akkor meg egyformán húzd meg.
    A lapodat nem ismerem, de az enyémnél a PC Halt menü alatt állítható be a hőfok riasztás(szerintem olyan 68-70-re tedd).
    Az Advanced menü alatt lehet kapcsolni az energia takarékossági funkciókat és a hőfok figyelést(nálam) C1E, Eist, Cpu Thermal monitor TM2(visszaveszi az órajelet és feszt ha gond van) ha ezek be vannak kapcsolva akkor idle leveszi a proci szorzót/feszt nálad csak 14-re tudja visszavenni.

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Új hozzászólás Aktív témák