Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rocket

    nagyúr

    válasz Oliverda #4281 üzenetére

    Elorebb indult a dolog, ezt irta Abu:
    "Ott van még az is, hogy az NV-nek egy veszteségesen üzemelő üzletág eléggé nyűg, mint minden más cégnek."

    Erre valaszoltam:
    "Akkor ennyi erobol az AMD-nek nyug az ATi, mert miota megvettek oket osszesegeben meg 1$ hasznot nem termeltek az AMD-nek, es akkor meg ott van az 5.4milliard $-os vetelarhoz kepesti ertek vesztese az ATi-nak, ami meg optimistan is legalabb 3.9milliard $ minusz, az ATi nehany reszlegenek az eladasbol meg 400millio $ korul folyt be."

    Mire az ertek csokkenest egalizaljak, evek fognak eltelni, onnan majd mar lehet hasznot fog termelni nekik.

    "Valóban többet adtak érte mint amennyit valóban ért de ha mondjuk megvette volna az Intel akkor most még nagyobb sz@rban lennének. Ugyi?"

    Akkor vergodtek volna egy ideig, majd beutott volna a krach, hogy aztan kinel kotott volna ki a ceg nem tudom, de kapott volna az Inteltol x86 licenszet, mert kulonben az Intelt feldaraboltak volna.
    Most annyiban mas a helyzet, hogy kesobb johet majd a krach, egyszer elzarjak majd az olaj $ csapot, es akkor mar csak a termekei sikerere epithet az AMD, eladni nem nagyon maradt mar mit.

    "Ez jó vicc volt"

    Mitol vicces? kaphato mar a Fusion?:)

    "Akkor most itt a remek lehetőség hogy kifejtsd, hogy szerinted miért nem elfogadható szintű a jelenlegi chipset kínálatuk. Csupa fül illetve szem vagyok bár van egy olyan sanda gyanúm hogy erre sem fogok majd épkézláb választ kapni."

    Valoban nem fogsz, mert nem a kinalattal van a gond, hanem uzletileg, es errol volt szo.

    "Jaaj jaajj jajj ne vicclejünk már kérem. Nem a Prohardver díszpintyeinek véleményére kellene alapozni ilyen megnyilvánulásokat."

    Nem a PH HD5970 hiszti kiralyait vettem alapul :)

    "Megkérhetném a saját érdekemben is hogy legközelebb egy hozzászólásba próbáld majd összesűríteni több más hsz.eimre adott válaszaidat? Előre is köszi!"

    Egy hozzaszolasban, egy hozzaszolasodra valaszolok, nincs ezzel szerintem semmi gond.

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

  • decibel

    aktív tag

    válasz Oliverda #4281 üzenetére

    "Jaaj jaajj jajj ne vicclejünk már kérem. Nem a Prohardver díszpintyeinek véleményére kellene alapozni ilyen megnyilvánulásokat."
    Hanem? A tiedre?

    "you are a monkey poo-poo"

Új hozzászólás Aktív témák