- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- iPhone topik
- Egyszerre legnagyobb és legkisebb is a Garmin Venu X1
- Fotók, videók mobillal
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Motorola Moto Tag - nyomom, követ
- Szerkesztett és makrofotók mobillal
- Mi nincs, grafén akku van: itt a Xiaomi 11T és 11T Pro
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- India felől közelít egy 7550 mAh-s Redmi
Új hozzászólás Aktív témák
-
Tegyél fel egy CPU-Z programot légyszíves, és olvasd ki a gép adatait.
Chipset típusa, processzor jelenlegi FSB-je (rated FSB) ill. memóriamodul típusa, sebessége kellene.Mert Google alapján ebben GL40-es chipset van, ami max. 667-es FSB-t, és max. 4GB DDR2-667-et támogat, DE a specifikációk közt 800-as FSB-t, és rendre 8GB DDR3-as ram támogatást olvasok.
Van ilyen, nem ritka ez, csak kéne tudni pontosabban, h miből áll a gép.Egyébként vegyél hozzá még egy 4gigás DDR3-as modult, akkor lesz 6GB ramod, és a dual channel is megmarad.
Itt tudsz hozzá keresni:
http://hardverapro.hu/aprok/hardver/memoriak/notebook_ram/ddr3_ram/listaz.phpProcesszorból meg ezeket kezeli:
http://hu.wikipedia.org/wiki/Socket_P
Ha a 800-as FSB-t viszi, akkor beletehetsz bármilyen procit, majd visszaveszi az órajeleiket 800MHz-re. A P-betűvel kezdődőeknek 10Wattal alacsonyabb a TDP-je (hőtermelése), ez jótékonyan hat a hűtésre (kevesebb hőt termel a processzor, kevesebbet kell mennie a hűtőnek).
A benne levő T3500 amúgy is folyton maxon pörög, abban nincs benne az egyik legjelentősebb energiatakarékos funkció, a Speed Step.Itt tudsz hozzá keresni:
http://hardverapro.hu/aprok/hardver/processzorok/mobil/listaz.php
Esetleg itt:
http://hardverapro.hu/aprok/hardver/notebook/tartozekok_alkatreszek/listaz.phpSSD valóban drága, a fejlesztésre szánt pénzed szépen el is vinné.
Én inkább egy 7200RPM-es másik merevlemezt vennék hozzá, az is gyorsabb a jelenleginél, azok általában 320-asok, valamivel nagyobb lesz a tárhelyed is, ezt a mostanit meg utána meghirdetheted, visszajön belőle egy kis pénz.
Most nézem, amit linkeltél lejjebb, az 7200RPM-es, na hát akkor az jó választás, ráadásul nem csak 320-as, hanem a 250-esnél háromszor nagyobb.
Új hozzászólás Aktív témák
- Hobby elektronika
- Gyúrósok ide!
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Nintendo Switch
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Xiaomi Pad 6 - kiapadhatatlan jóság
- iPhone topik
- Radeon RX 9060 XT: Ezt aztán jól meghúzták
- További aktív témák...
- Dell Latitude 5495 Full HD IPS Ryzen 5 pro 2500u Radeon Vega Mobile Gfx i5-8350u verő Bp MPL Foxpost
- Eredeti Lenovo 300W töltők - ADL300SDC3A
- BESZÁMÍTÁS! Apple Macbook Pro 15" 2019 i9 9980HK 32GB 500GB Radeon Pro 560X hibátlan működéssel
- Huawei P20 Lite 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- LG 65QNED86T / 65" - 164 cm QNED / 4K UHD / 120Hz & 3ms / HDR 10 Pro / FreeSync Premium / HDMI 2.1
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest