Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    addikt

    válasz fery02 #1506 üzenetére

    nem csak tournament hanem event és sima benzin is fullra töltődött időnként, de ez nem csak mostanában, régebben is megfigyeltem, én azt hittem szándékos volt..
    Eventben maxolok mindent, gyüjtőm a pénzt is mert gyakran bedob az event store-ba pénzért is jó dolgokat amit nem lehet könnyen kifarmolni.
    Megépítettem a vipert végre(black marketről folyamatosan megvettem a tervrajzokat ha adott), de valami végtelen idő kell majd amíg ezekből az alkatrészekből 7-13 stb darabokat összefarmolok..irtózat lassan haladós.. kezd piszok laposan unalmas lenni, még jó hogy a tournamentek és eventek néha feldobják, mert amúgy már régen abbahagytam volna...
    Szeretem a gyüjtögetős játékokat, de akkor ha van is sikerélmény benne, és nem 10ből 1 versenyen adja be farmoláskor amiért mentem.. hihetetlen "berage-el" ez a része..

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák