- Kisebb méretben is elérhető a OnePlus Watch 3
- Belépő táblagépet is villantott a OnePlus
- Változó design, tekerhető lünetta: megjött a Galaxy Watch8 és a Classic
- Teljes külső kijelzővel hódítana a Flip7, ami kapott egy kistestvért is
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- iPhone topik
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Kiszivárgott a Pixel 10 Pro
- Változó design, tekerhető lünetta: megjött a Galaxy Watch8 és a Classic
- Mobil flották
- Teljes külső kijelzővel hódítana a Flip7, ami kapott egy kistestvért is
- Feljutott a G96 a Moto széria csúcsára
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Azonnali navigációs kérdések órája
-
Mobilarena
Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Yepp - korlátlan belföldi net kötöttségek nélkül
Yettel Full - kombináld rugalmasan a kedvezményekért
Új hozzászólás Aktív témák
-
trec12
addikt
válasz
ajapi #104509 üzenetére
Azt érted alatta, hogy megy is a vowifi? Nekünk aktív egy note7-en kapcsoló bekapcsolva sms visszaigazolás is megvolt mégsem megy egyelőre. Realme gt2 szintén, Telekommal azt írják bekapcsolható. Nekem Yettellel kapcsoló sincs a menüben yeti oldalról pedig bekapcsolva a vowifi.
-
TeeJay
félisten
Nekem nem tud interband CA-t a telefon és kb. 2 hónapja B3-at mutatja csak amíg nem csökken le a térerő, utána engedi csak a B20-at keresni és váltani rá
Gondolom B3 lett a prioritás és hiába van közelebbi B20 esetleg amíg nem megy a térerő valami érték alá addig B3-hoz fog ragaszkodni -
4Grider
félisten
A gond az, hogy ahol B28 jelenik meg, az a közelmúltban fejlesztett bázisállomás. Egy-két évig nem várható. hogy megint arra járnak, de természetesen távolról tudnak játszani a paraméterezéssel. A mostani hálózatfejlesztésnél az az elképzelés, hogy a B28 teszi lehetővé a mélységi lefedettséget (pince, sok fal mögötti lefedettséget), ez viszont mivel 700 MHz és 5 MHz sávszélesség, ezért elég kicsi sebességet jelent. Aki viszont jobban rálát az új cellákra és megfelelő készüléke van, az akár 150-300 Mbps sebességet is tapasztalhat ugyanezen a bázisállomáson, mivel ezeken van még 15-20 MHz-nyi B3 (1800 MHz) és 10 MHz-nyi B1 (2100 MHz) is. A 10 MHz B20-at nem látom át, hogy miért állítják le, az aktuális hálózatfejlesztésnél ugyanis ezt cserélik le 5 MHz B28-ra.
-
4Grider
félisten
-
szkaroly
senior tag
CA az a carrier aggregation rövidítése.[link] Ebben [link] a cikkben részletesen le van írva az itthon használt LTE frenvenciasávok száma, típusa. Ahol a szolgáltató 2 v. 3 ilyen sávon nyújt szolgáltatást egyszerre, akkor ezek sávszélessége összeadódhat ha a telefon hardveresen ill. szoftveresen támogatja ezt. Ez a 2CA ill. 3CA. Ez különösen akkor hasznos ha az egyik frekvenciasáv erősen túlterhelt és emiatt lassú. Sajnos a boltok, gyártók weboldalai nem nagyon adnak tájékoztatást arról hogy az adott készülék támogatja-e ezt. Külföldről rendelt készülék esetén még nagyobb a káosz, hiszen sokszor ugyanaz a termék más speckóval kerül forgalomba különböző országokba. Pl. Xiaomi. Ezen [link] az oldalon utána lehet nézni, de az itt lévő információk se 100%-ig biztosak valószínűleg.
-
-
4Grider
félisten
Nézd meg az M7-est vasárnap délután 5-kor Budapest felé, meg nézd meg egy nappal később ugyanebben az időpontban. Nyilvánvaló, hogy a szezonális terhelések minden infrastruktúra esetén problémát jelentenek, és nem jellemző a csúcsra történő tervezés, mert az nagyon drága és kihasználatlan infrastruktúrát eredményezne, amit tőlünk sokkal gazdagabb országok sem engedhetnek meg maguknak.
-
4Grider
félisten
Nem lehet a korlátlan mobilnetet mindenhol kiszolgálni, ha egyes cellákban összejön néhány olyan ember, aki azt képzeli, hogy ha neki korlátlan mobilnetje van, akkor azt használva kell letöltenie a fél világot.
Jellemzően ha körülnézel a világban, mindenütt van a flat csomagok mellé egy fair use policy, ami nagy átlagban valahol havi 40-50 GB-ban húzza meg a sebességkorlátozás nélkül használható havi keretet. -
-
gabor9991
addikt
Elvileg B20-szal van az ország nagyrészt lefedve, városokban, forgalmasabb helyeken pl. a Balatonon láttam hogy a B3-at is használja a Telenor.
Ki kell próbálni, hogy működik-e nálad, írtad, hogy Telekom háló is alig van nyáron, pedig a lefedettségi térkép alapján a telekomnak és a telenornak is van nálad beltéri lefedettsége.
-
gabor9991
addikt
Elépzelhető-e hogy jobb a térereje, (ha jól tudom T-com infrastruktúrát használ).
A B20 sáv közös csak, az ország keleti részén a Telenor használja a Telekom hálózatát, az ország nyugati részén pedig fordítva, tehát attól is függ, hol használnád.
Van- e továbbá különbség a vételben, ha a telefont dugom össze a laptoppal, vagy USB modemet használok?
Szerintem nincs, nálam, ha egymás mellett van a telefon és a modem, hasonló a jelszint.De én a modemet routerben használom, amit felvittem a padlásra, ott már erősebb a jel, magasabb a sebesség.
hogy tudnám kipróbálni legkevesebb költséggel. (Nincs Telenoros ismerősöm)
Párszáz forint egy Telenor sim, kipróbálni az is jó.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- iPhone SE2 64GB fekete, gyönyörű újszerű állapotban, 3db van, 85% 92% és 100% akkuval
- iPhone SE2 64GB 82% piros, saját dobozzal
- Apple iPhone 13 Pro Max 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- iPhone 12 128GB, fekete vagy fehér színben, újszerű állapotban
- iPhone 12 128GB, fekete és fehér színben, több db
- Apple iPhone 7 32GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával l
- Bomba ár! HP EliteBook 830 G8 - i5-11GEN I 16GB I 512GB SSD I HDMI I 13,3" FHD I Cam I W11 I Gari!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5070Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Xiaomi Redmi 12 Pro 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Eladó karcmentes állapotban levő Apple iPhone 14 Plus 256GB / AKKU 100% / 12 hónap jótállás
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest