Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabonagyur

    félisten

    Sziasztok,

    Megint előjött egy már korábban is jelentkező problémám. Korábban: egyes helyeken minden ok nélkül el ment a térerőm, de ezek olyan helyek voltam ami teljesen sík terep volt nem volt semmilyen hegy, felhő stb. ami leárnyékolná a telefont. Ismerős ugyanott szintén djuice kártyával és ugyanúgy Galaxy mini csak fehér telefonnal simán van térereje. (Megnéztem, hogy ugyanabban a pillanatban volt ott a két telefon).

    Mielőtt valaki a telefon hibájára gyanakodna volt korábban egy Samsung S5230-am is ami az adott helyen szintén ezt csinálta. Aztán kb. 1,5-2 hónapja vettem egy független Samsung Galaxy ACE 2 telefont. Ennél a készüléknél is előjött azon a helyen ez a hiba, de ennél már más helyeken is, gyakran akkor amikor használni akartam a mobil netet. Feloldom a telefont, rámegyek, hogy Firefox és már egyből mutatja is, hogy nincs hálózat.

    Mit lehet ezzel tenni? Hogy tudom bebizonyítani, hogy a telenornál van a hiba és nem nálam?
    Hétvégén belerakok egy másik szolgáltató SIM-et is, valamint a djuice simet vissza a galaxy minibe és nézni fogom, hogy elmegy e mindkettő térereje.

    Esetleg valaki tud erre valami megoldást? A SIM viszonylagosan új, idén lesz valamikor 2 éves kb.

    Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

Új hozzászólás Aktív témák