Hirdetés

2019. március 23., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telenor topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-10-31 21:39:40

Mobilarena

Telenor topic
Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! :)
Telenor Blue+ csomagok

Összefoglaló kinyitása ▼

(#151) TiMoN válasza marcsi.d (#132) üzenetére

TiMoN
(senior tag)

valaki használja már ezt a szolgáltatóst?
''5 perc után 0 Ft percdíj. Havi 590 Ft-ért.''
Én előfizettem, de nemtudom merjek-e telefonálni :D

-TiMoN-

(#152) Landsmann válasza TiMoN (#151) üzenetére

Landsmann
(senior tag)

Nyugodtan telefonálhatsz. Én már régen kipróbáltam. :DD

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#153) TiMoN válasza Landsmann (#152) üzenetére

TiMoN
(senior tag)

én is mertem, csak kiváncsi leszek a számlámra! :D

-TiMoN-

(#154) Landsmann válasza TiMoN (#153) üzenetére

Landsmann
(senior tag)

PannOnline-on nézd meg a hívásrészletezpőben ha megrendelted. A teljes hívás időtartama látszik, de csak 5 percnek az ára szerepel az áraknál, a teljes végösszegnél meg csak ajkkor van összeg, ha a tarifacsomagba foglalt percek már felhasználásra kerültek.

(#155) TiMoN válasza Landsmann (#154) üzenetére

TiMoN
(senior tag)

megnéztem baba...

Na mi a pálya itt kihalt a topic?

-TiMoN-

(#156) Vikingboy

Vikingboy
(újonc)

Mivel semmi ujdonsággal nem jött ki a Pannon csak igérgetnek így nehéz a semmiről beszélni! :)

(#157) SPDeluxe1.0

SPDeluxe1.0
(fanatikus tag)

Ilyenkor mi a téma,ha ilyen üzit kapok a nagy Pannontól:
Tisztelt előfizetőnk!
Egyenlege :-2230Ft + - 557Ftkedvezmény.Küldi 172

Natehát tegnap még tudtam telefonálni,ma meg má' ezt az összeget látom,és nem tudok hívni sem.És azt nem értem,hogy ez a jel az összeg előtt mínusz jelzés ( ??? ) lenne,vagy idézőjel talán:F Mindenesetre múlt héten még jóval 1000huf felett volt a pénzem rajta,és tutira nem dumáltam le ennyit :( Találkozott már valaki ilyesmivel?

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#158) marcsi.d válasza SPDeluxe1.0 (#157) üzenetére

marcsi.d
(újonc)

Ennyi mínuszba beszédhívással nem mehetsz. Valamilyen ''nem beszéd alapú'' szolgáltatást vettél igénybe.

Marcsi ''Az élet: sánta veréb elől elrúgni a lószart.''

(#159) Landsmann válasza SPDeluxe1.0 (#157) üzenetére

Landsmann
(senior tag)

Nekem volt már -12800 is az egyenlegem. :C Az oka egyszerű. Tévesen számláztak. Pontosdabban a GPRS forgalmat egy hiba folytán roaming GPRS-nek számolták. MIvel a díjak nem másodpercenként kerülnek levonásra, így hibás számlázás, mint a fenti esetben pillanatok alatt összejön. Reklamáltam és jóváírták, de közben ők is rájöttek hogy tévesen vonták az egyenleget. A hiba akkor Dél-Magyarország egy részét érintette. Lehet hogy most is ilyesmi probléma lehet.

(#160) SPDeluxe1.0 válasza Landsmann (#159) üzenetére

SPDeluxe1.0
(fanatikus tag)

Akkor tehát tényleg mínusz jel volt az összeg előtt,nem idézőjel,azért is figyeltem fel erre mer' má' százmillió egyenleginfót kaptam,és csak ez lett gyanús(úgy tűnik joggal).Egyébként arra gondoltam,hogy egy napokban lejárt MobilAdat250 GPRS netcsomag okozhatta a problemát,mert olybá tűnik az egész,mintha ezek megrendelték volna nekem mégegyszer,holott nem is fizetettem elő rá.Ígyhát úgy néz ki a dolog,hogy hétfőn elmegyek hozzájuk,és ledumálom velük.

(#161) GodHeart válasza SPDeluxe1.0 (#157) üzenetére

GodHeart
(senior tag)

te..

nekem is két nappal ezelőtt levontak cirka 2k-t.. és megjelent egy olyan adatcsomag szolgáltatás a pannonline-on, ami eddig nem volt ott.. namost nekem egyszer elfejeltettek kb 2 hónapja 2k-t levonni, de nem hiszem, máár.. hogy azt vonták be :U Viszont, ha másnak is ''csak'' úgy lement pénz a kártyájáról, akkor bevánszorgok egy boltba, és reklamálok..

tapasztalatok!? akinek volt ilyen esete mesélhetne..

4 napja 1400huf volt a számlámon kb.. most -597 + - 147 huf.. :U

jaa, és ami érdekes, hogy 2db sms is jött erről...

én Kapuvári vagyok.. csak hogy határoljuk be a problémát, hogy kb megin egy bizonyos országrészt érint!?

Mondjuk most kíváncsi lennék Viktor reagálására, hogy ő mit ajánl! :U

[Szerkesztve]

mellesleg ma küldtek egy boldog névnapot smst! :B ugyanis ma van a névnapom :D

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#162) TiMoN válasza GodHeart (#161) üzenetére

TiMoN
(senior tag)

Boldog névnapot! :)

Névnapos sms-t én is szoktam kapni, csak én jan 7.én... :)

-TiMoN-

(#163) Viktor0610 válasza GodHeart (#161) üzenetére

Viktor0610
(Topikgazda)

Egyelőre csak itt, a fórumon olvastam ilyen túlszámlázásról, nem kaptunk sem e-mailben értesítést ilyen problémáról, sem vásárlók nem jöttek, h. ilyen gondjuk lenne.
Egy kivizsgálást mindenképp' megér.
Majd írj, mit sikerült intézned.

Aláírás (nem kötelező megadni) - "Egy csúcsteló és a Zs kategóriás gyártótól származó rizskályhád között van még néhány átmenet." :-DDD

(#164) Agostino

Agostino
(PH! addikt)

Üdv.

Az állapotjelentés ingyenes, vagy azért is egy sms árát kérik el?

if only you knew how bad things really are

(#165) Viktor0610 válasza Agostino (#164) üzenetére

Viktor0610
(Topikgazda)

Az SMS-kézbesítéséről?
Az természetesen díjmentes.

Aláírás (nem kötelező megadni) - "Egy csúcsteló és a Zs kategóriás gyártótól származó rizskályhád között van még néhány átmenet." :-DDD

(#166) Rolly

Rolly
(PH! addikt)

hány szervizelés után cserélik ki a telefont? vagy ilyen nincs?

csak mert a telefonom már négyszer volt szervízben, s megint szarakszik
s szeretném tudni, hogy ilyenkor mit csináljak, illetve hogy a csere ha van hogy működik?

(#167) Rolly

Rolly
(PH! addikt)

még egy kérdés:

hogyan lehet hogy a cellainformációt megjelenítse a telefonom? MPx220-as smartphone

(#168) Viktor0610 válasza Rolly (#166) üzenetére

Viktor0610
(Topikgazda)

Legjobb tudásom szerint ez gyártó- ill. hibafüggő.
Annyit megtehetsz, h. mikor leadod szervizeltetésre, cserét kérsz, aztán vagy megkapod vagy nem.

(#169) Rolly válasza Viktor0610 (#168) üzenetére

Rolly
(PH! addikt)

s mi van, ha olyan telefon már nincs forgalomban amit ki szeretnék cserélni

(#170) Viktor0610 válasza Rolly (#169) üzenetére

Viktor0610
(Topikgazda)

A szervízben majdnem 100%, h. tudják cserélni ettől független.

(#171) Rolly válasza Viktor0610 (#170) üzenetére

Rolly
(PH! addikt)

remélem igazad lesz, s nekem meg szerencsém :$

(#172) Rolly válasza Rolly (#167) üzenetére

Rolly
(PH! addikt)

cellainformációval kapcsolatban valaki valamit?

(#173) Landsmann válasza Rolly (#172) üzenetére

Landsmann
(senior tag)

Előre jelzem hogy nem ismerem a Motorolát, de hátha tudok segíteni. Az üzenetek menűben szokott lenni a Cellainformáció nevű menűpont. Lehet hogy Adókörzet információnak hívják. Ha nincs Cellainfó, akkor keress egy olyan menűt, ahol témát lehet megadni. Add hozzá a 050-es kódot, kapcsold be a fogadást és azután mennie kell. Vannak márkák, ahol külön menűje van a Cellainfónak, csak azt kell bekapcsolni és nem kell megadni a 050-es kódot. (például Ericssonok, Sony Ericssonok, egyes Nokiák)

(#174) Zoli bácsi

Zoli bácsi
(őstag)

[link]

Két új, ingyenesen megrendelhető kiegészítő csomaggal csökkenti a Praktikum ügyfelek beszélgetési költségeit a Pannon.

2006. március 28-án vezeti be a Praktikum előfizetőknek szánt „Hálózaton belüli”, illetve „Csúcsidőn kívüli” csomagjait a Pannon. E költségcsökkentő szolgáltatásokkal közel féláron beszélhetnek a praktikumosok. A külön igényelhető konstrukciók, a Pannon hálózatán belül, illetve a csúcsidőt követően (azaz hétköznapokon este 7 és reggel 6 óra között, valamint hétvégén egész nap) kezdeményezett hanghívásokra biztosítanak a Praktikum előfizetésben foglaltnál akár 42 százalékkal kedvezőbb percdíjakat.

A Pannon filozófiájához híven a havidíj nélkül igénybe vehető két új csomag is a lehető legegyszerűbb, átlátható árkonstrukciót alkalmazza: a kedvezményes (azaz hálózaton belüli, illetve csúcsidőn kívüli) hívásokra bruttó 20, az azon kívül eső beszélgetésekre bruttó 55 forintos percdíjat számol. Az ajánlat a hangposta, illetve a kék számok hívására is vonatkozik, a Praktikum csomag minden egyéb költsége, illetve kedvezménye (nagy értékű feltöltőkártyák, Páratlan Szám, Praktikum Hétvége) változatlanul érvényes. A Hálózaton belüli és a Csúcsidőn kívüli csomagok egyszerre nem rendelhetők meg, és lemondásukig érvényben maradnak.

Húsz évvel ezelőtt arra vágytam, hogy keressek 60.000 Ft-ot havonta,és legyen egy 1986-os évjáratú Golfom....mára mindez teljesült.

(#175) Vikingboy

Vikingboy
(újonc)

Már ideje lenne a számlás előfizetőkre is gondolniuk,de lehet nekik várni kell áprilisig.Számlásoknak jöhetne egy mp-es vagy 10 mp-es opció valamennyi havidíj ellenében és akkor a perces számlázást így számolnák tovább.Na de a Pannonál senki ne várjon ilyen nagy vonalúságra.
Majd meglátjuk mi lesz,csak győzzük kivárni! :D

(#176) Zoli bácsi

Zoli bácsi
(őstag)

Új Pannon árlista. Siemens kagyló 17900-, praktikummal!

[link]

Húsz évvel ezelőtt arra vágytam, hogy keressek 60.000 Ft-ot havonta,és legyen egy 1986-os évjáratú Golfom....mára mindez teljesült.

(#177) Viktor0610 válasza Zoli bácsi (#176) üzenetére

Viktor0610
(Topikgazda)

A számlásat se felejtsük, az is változott!

[link]

Siemens AF51 ([link]) előfizetéssel 5 970 Ft.

(#178) Rolly válasza Landsmann (#173) üzenetére

Rolly
(PH! addikt)

a motorola mpx 220-ban találtam egy csatornákat, de nem csinál semmit pedig beírtam az 050-ás csatornát

(#179) teló

teló
(tag)

Most láttam a Tv-ben a reklámot. Lendületbe jön a Pannon?

Új praktikum csomag és telefon vásárlásnál 5000 Ft-ot le lehet beszélni a telefon árából.
Na meg ez a praktikum tarifák se rosszak.
Végre valami jó hír!

(#180) Landsmann válasza Rolly (#178) üzenetére

Landsmann
(senior tag)

Az még kevés. Keress még olyat, hogy Vétel, vagy Bekapcsolás, vagy Fogadás, vagy ezekhez hasonlókat.
De ugye ahol tartózkodsz, ott sugároznak cellainfót? Nem mindegyik bázisállomásról illetve csatornáról küldik ki az adókörzet infót.

(#181) Rolly válasza Landsmann (#180) üzenetére

Rolly
(PH! addikt)

szegeden vagyok
itt csak van cellainfo

(#182) maszat válasza Zoli bácsi (#174) üzenetére

maszat
(senior tag)

A ''Csúcsidőn kívüli'' csomagnak semmi értelme. Mert drágább (55 vs 47 Ft) és hosszabb is (6-19 vs 6-16 óra) a csúcsideje a Djuice-nál. Az egyéb időszak meg alig olcsóbb nála (20 vs 24 Ft). Szólval ez hanyagolható.

A ''Hálózaton belüli''-ben viszont már látok értelmet. Egyész nap 20 Ft-ért hívni a Pannonosokat nagyon kedvező. Erre érdemes annak áttértni, aki szinte csak hálózaton belül telefonál. :)

(#183) Zoli bácsi válasza maszat (#182) üzenetére

Zoli bácsi
(őstag)

Ehhez a ''csúcsidőn kívüli''-hez hasonló csomag eddig is volt, úgy hívják hogy Pannon Hapy. Ott csúcsidőn kívül, (18.00 után) 18ft/perc a tarifa. Szerintem azért volt értelme kihozni ezt az új tarifát, mert pl hapy-vel nem lehetett wapolni, és pár szolgáltatás nem működött vele. Részemről annyit fűznék a dologhoz, hogy örülök neki, hogy próbál a pannon új dolgokkal előhozakodni, akciózni, és ez jó dolog, még akkor is, ha a felhasználók egy része tudja csak kihasználni. Szóval: Hajrá Pannon. :)

(#184) Rolly válasza Zoli bácsi (#183) üzenetére

Rolly
(PH! addikt)

happyre akartam vele váltani. milyen szolgáltatások nem működnek vele? csak mert nekem a wap az fontos lenne, s biztos hogy ez így van?

(#185) Viktor0610 válasza Rolly (#184) üzenetére

Viktor0610
(Topikgazda)

Most nézem, a WAP-csomagok semmilyen formában nem rendelhetőek a Happyhez, akárcsak az MMS -ez utóbbi tudtam...

(#186) Rolly válasza Viktor0610 (#185) üzenetére

Rolly
(PH! addikt)

de ez miért van így?

(#187) Viktor0610 válasza Rolly (#186) üzenetére

Viktor0610
(Topikgazda)

Mert a Happy azoknak van, akik csak telefonálnak, azt is jellemzően csúcsidőn kívül.
Ennyi...

(#188) teló válasza Zoli bácsi (#183) üzenetére

teló
(tag)

Egyet értek Hajrá Pannon!
Azért ez az 5000 Ft lebeszélhetőség is elég jó.

(#189) SPDeluxe1.0 válasza GodHeart (#161) üzenetére

SPDeluxe1.0
(fanatikus tag)

Azóta sem mentem be Pannonékhoz mert mindennap vezetni jártam,de a mai napon meglátogatom őket hogy mi volt ez az egész szar.Csak reménykedem,hogy nem évült el másfél hét alatt a téma.Egyébként ez igaz,én is 2 db üzit kaptam erről az egyenlegről.

(#190) Noncsi

Noncsi
(fanatikus tag)

SZiasztok! Van itt valakinek djuice nonstop sms csomagja? Tényleg havi 3200Ft-ért a saját hálózatba korlátlan (max.10ezer db) sms-t lehet küldeni? :U

(#191) Rolly válasza Noncsi (#190) üzenetére

Rolly
(PH! addikt)

azt írják az oldalukon

(#192) Noncsi válasza Rolly (#191) üzenetére

Noncsi
(fanatikus tag)

De mindig szokott lenni valami buktató! :U

(#193) Viktor0610 válasza Noncsi (#192) üzenetére

Viktor0610
(Topikgazda)

Nincs benne semmi buktató.
Annyi korlát van benne, h. hálózaton belül 10000 SMS-t küldhetsz, hálózaton kívülre pedig 500-at, havi 3100 Ft-ért -ÁFA-csökkentés végett ennek is változott az ára.

(#194) Robaj

Robaj
(PH! addikt)

Pannononline, le akarok mondani egy szolgáltatást (ill. annak tiltását)
Kér vmi PIN kódot, megadtam neki a mobilbekapcsos pin kódot, hibaüzi.
Milyen PIN kódot írjak be?

Member of [Lam[PH!]a] PROHARDVER CoD team ––– Köcsööög!!! - by bLaCkDoGoNe ––– Kék pirula nélkül is úgy szájbab@szlak he - by Zsadi ––– Robaj... tökön rúglak miután Zsadi kezéből kirúgtam a járókeretét - by Bagya - http://www.kepatmeretezes.hu

(#195) Viktor0610 válasza Robaj (#194) üzenetére

Viktor0610
(Topikgazda)

Előfizetéses vagy?

(#196) Robaj válasza Viktor0610 (#195) üzenetére

Robaj
(PH! addikt)

Kártyás

Member of [Lam[PH!]a] PROHARDVER CoD team ––– Köcsööög!!! - by bLaCkDoGoNe ––– Kék pirula nélkül is úgy szájbab@szlak he - by Zsadi ––– Robaj... tökön rúglak miután Zsadi kezéből kirúgtam a járókeretét - by Bagya - http://www.kepatmeretezes.hu

(#197) Robaj

Robaj
(PH! addikt)

Próbálgatom de sehogy nem megy, fuck már. Nincs kedvem bemenni a ''bótba'' engedélyeztetni.:)

(#198) Noncsi válasza Viktor0610 (#193) üzenetére

Noncsi
(fanatikus tag)

Köszi szépen! :)

(#199) Viktor0610 válasza Robaj (#197) üzenetére

Viktor0610
(Topikgazda)

Neked nem a PIN2 kell?
Hívd fel a 1220-at. Ott megmondják a kódot, ill. ha v.mit módosítani akarsz, azt is megteheted ott.

(#200) Robaj válasza Viktor0610 (#199) üzenetére

Robaj
(PH! addikt)

4 karaktert kér... szal ezé nem vágom...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telenor topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.