Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NFree

    addikt

    Köszönöm szépen a válaszokat, :R de megmondom őszintén én azt a váltást vártam az í7-től, mint mikor az intel a p4 után kiadta a core 2 duo procikat, s majdnem fele órajelen bealázták szegény kis p4-est, pedig akkor sem nagyon használt még két magot annyira sok game? vagy igen?
    Tehát akkor konkrétan arra vook kiváncsi, hogy azonos órajelen sokkal jobnak kéne lenni a core í7-nek nem?
    Gondolom az intel meg ha el szeretné adni ezeket a brutál jószágokat, akkor igen igen csak ösztökélni kellene a szoftver fejlesztőket, hogy húzzanak bele s írjanak olyan programokat amik kihasználják a 4 vagy több magot. De ahogy elnézem az elmúlt 1 évet nem nagyon iparkodtak.
    Azért írtam le ezt a sok hülyeséget mert igen igen nem tudom eldönteni mit tegyek gépfejlesztés miatt, szeretnék a jövőre felkészülni, hogy legalább 1.5 évig ne keljen már költeni erre kib@szott gépre mert kezd elegem lenni. :(((
    Két választásom van jelenlegi gépembe szeretnék egy q9550 v q9650 procit, vagy várok még 3 hónapot és veszek egy core í7-et. mindkét rendszert kb 4ghz--en szeretném járatni.
    Bocsi a hülyeségért, de már tiszta ideg vook :W

    vga

Új hozzászólás Aktív témák