Keresés

Hirdetés

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • PlayStationre tarthat a Palworld?

    gp PC-n és Xbox-on is roppant népszerű a játék, vélhetőleg csak idő kérdés míg a Sony gépeire is befut a program.

  • BYD Atto 3 menetpróba

    ma Ez kéne legyen a kínai slágertermék az európai piacon, mert tágas, olcsó és elég modern is. De adódnak kompromisszumok.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz ∂яσнυη #93054 üzenetére

    Minnél nyitottabb fejhallgatót javasolok a saját magamból kindulva. Ilyen fejhallgatóban nem lesz akkora nyomás a dobhártyádra. Cserébe jobban hallod a környezetet (nem szigetelnek szinte semmit), és van köztük olyan is, ami kifelé is elég hangos tud lenni. Fülzúgáson sokat segített nekem az első nyitott fejes, elment elég halk és magas frekvenciára, most már alig zavar, és csak akkor hallom, ha figyelek is rá. Most már a zártakat is simán elviselek magamagon, bár jóval kevesebb ideig.
    A megadott összegből arra a következtetésre jutottam - remélem nem tévesen - hogy kb. 50-70ezer HUF lenne a fejhallgatóra a keret. Érdemes volna az Audio-Technica vonalon az AD500 - 700 - 900X vonalról olvasgatnod, illetve mostanában nagy sláger a Hifiman HE400-as egyes változatai, főleg a HE400i, illetve a HE400se. Utóbbiakról már akkor elég sok infót össze tudsz szedni, ha csak pár oldalt olvasol vissza.
    Hozzá való DAC/AMP ügyben ITT kaphatsz segítséget.

    Eladó X2HR + Ice feel párna https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

  • Remus389

    veterán

    válasz ∂яσнυη #93054 üzenetére

    Hello,

    ha használt is jó javaslom az itteni hardveraprót vagy avx fórumot.
    Ha az kell hogy nagy tere legyen akkor ott látok 95-ért egy Sennheiser HD 700-zat használtan (bár már azt lehet elvitték), esetleg AKG-k közül válogass. Ezek biztos jók klasszikusra vagy jazz-re is, terük van.

    A Beyerdynamic márkát nem javaslom a füledre való tekintettel, mert magaskiemelésűek EQ nélkül. Amúgy jó ár/értékűek.

    A hozzá legjobban passzoló amp megtalálásához (az árat is figyelembevéve) pedig az általad kinézett fejhallgató Head-Fi topikjában keress vagy kérdezz, szerintem. Egy Magni 3-assal nem járnál rosszul amúgy.

    Én mondjuk elmennék valami boltba meghallgatni, kipróbálni előtte, beszélni egy jó eladóval, nem árt. Itt mindenki mást javasol úgyis, mindenkinek más az ízlése.

    Én úgy gondolom az erősítő legyen használt hisz akkor spórolsz/jobbat vehetsz, a fejhallgatóban az új megfontolandó viszont, hisz azt a fejedre teszed illetve nem lehet tudni hogy mennyire vigyázott rá az előző tulajdonosa.

    Remus

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

  • ∂яσнυη

    senior tag

    válasz ∂яσнυη #93054 üzenetére

    Talán még annyival egészíteném ki, hogy eddigiekben úgy alakult az audió eszközeimmel, hogy eladásnál gazdasági szempontból nem volt veszteséges. Emiatt a használt és piaci értékét jól tartó (presztizs?) terméket részesítek előnyben most is. Nem gond, ha a kereten túl lóg és spórolnom kell még rá.

    A Stax-okat néztem még régebben. Ezekre talán jellemző a fent leírtak, de gondolom sokkal inkább réteg termék, így az eladás hosszadalmas és kiszámíthatatlan lehet.

Új hozzászólás Aktív témák