Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    Olyan problémával kérnék segítséget hogy február végén nagyobb összeget utaltam (100-150k közötti összeg) egy termékért. Ugye itt néhányan felszisszennek, igen, itt követtem el egy nagy hibát, előre utaltam egy ismeretlennek (de ugye PH/HA-s szokás szerint ezt itt megszoktam). Természetesen azóta sem láttam a terméket, az eladót alig lehetett elérni, és csak is sms-ben. Rendőrségen a feljelentést megtettem, azóta le is zárult. Képeket, nevet, címet, stb. kaptam az illetőről. De erről nem akarok regélni. A lényeg, hogy kiderült, akinek utaltam, az az illető ebből él, tehát a hirdetett termék valószínű hogy sohasem létezett. Nincs munkája, vagy csak feketemunkásként dolgozik valahol, de amit tudnak róla hogy internetes csalásokkal keresi a pénzét. A rendőrség elküldte a bizonyítékokat az ügyészségre, elvileg őszre megkezdődik a tárgyalásos here-hurca. De a lényeg, hogy az illető ebből él, semmilyen más vagyona nincs, a nyomozó szerint visszaeső, és elég vastag aktája volt már. Tehát esetleg van esély rá hogy valamikor is látom a pénzem, vagy hagyjam az egészet és vegyem úgy hogy ezt bebuktam? Mert attól nem leszek boldogabb hogy kap egy felfüggesztettet és mehet tovább, ő meg röhög hogy milyen jól járt.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

Új hozzászólás Aktív témák