- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Yettel topik
- Honor Magic V3 - mágikus realizmus
- Csonkítás áldozata lett a nemzetközi Redmi Note 15 Pro+
- Ez lehet az Apple hajlítható telefonjának formája, mérete
- OnePlus 8T – fazonigazítás
- Megtartotta Európában a 7500 mAh-t az Oppo
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Poco F7 – bajnokesélyes
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
zodo
nagyúr
válasz
audi100td
#2590
üzenetére
Mondjuk nekem is ilyen lapom van, de sajna még egy teljes napot sem ment így a "fagyás"-ról nem tudok mit mondani.
Ház kérdésben neked kell dönteni. (talán a topik egyik fő altémája)
Nem könnyű kiválasztani az ideális darabot, mert olyat egyik gyártó sem készít amire rá lehetne mondani, hogy minden igényt kielégít és még megfizethető áron kapni.
Szerintem 20k fölött már mind drága (táp nélküli) és nem azért mert csóró lennék.Lian Li Q07-nél én nem igazán értem ezt a képet. Előlapon nincs szellőző rács, hanem teli. Akkor miért onnan jön a hideg levegő.
Viszont máshol van rajta jó pár lyuk, szerintem nem lesz gond.Chieftec BT-02 nekem jobban tetszik, bár a táp hangjával lehetnek gondok. Esetleg veszel egy jobb tápot bele, ha még sem lenne nyerő.
Proci hűtés terén nem kell aggódni szvsz. jó lesz az Amd gyárija is.
Nálam egy 4850e van a lapban és csak a gyári borda (nem hőcsöves) ill. egy Coolink SWIF2 120P szellőzteti az egész lapot, bár a ház nem nagy, de a hőfokokra sincs panasz.Szerk: Amúgy valaki már rájött, hogy a Chieftec BT-02-be hol és hogyan lehet rögzíteni az odd-ot?
-
Osibaa
senior tag
válasz
audi100td
#2582
üzenetére
Rákerestem a gugliban, a jwele fórumban azt írják, hogy a big shuriken jó erre a lapra 2 RAM modul esetén is
-
-
Geree
senior tag
válasz
audi100td
#2582
üzenetére
jó kis lap, nekem is olyan van egy 240-es athlonnal... alulfeszelve megy 1,075V-on asszem, így gyári hűtővel pörög 900-1100 közt a venti... big shuriken egyébként rápasszol, de engem abszolút nem győzött meg..
inkább a GPU lesz forrúfejűbb...nekem azon van egy 4centis venti ami a leghangosabb..
Új hozzászólás Aktív témák
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Ventilátorok - Ház, CPU (borda, radiátor), VGA
- Elemlámpa, zseblámpa
- BestBuy topik
- Öszvér módszerrel veszi fel a harcot a memóriapánikkal szemben az ASRock
- Battlefield 6
- Anime filmek és sorozatok
- Nem hiszed el, mi a Firefox új célja
- S.T.A.L.K.E.R. - Anomaly
- S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky
- További aktív témák...
- RTX 5090-es, 5080-as stb... GAMER laptopok + dokkolók + licencek
- Asus laptop E1504F Ryzen 3
- Dell Latitude 7470 14" QHD IPS touch, i5 6300U, 8GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 8400F / RX 6800 16GB / 32GB DDR5 / 1TB SSD!
- Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi




