Hirdetés
- Vivo X300 - kicsiben jobban megéri
- iPhone topik
- Megbüntették, ezért feloszlatná az EU-t Elon Musk
- Telekom mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Mobil flották
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Nokia 8 Sirocco - tudja, honnan fúj a szél
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
sb
veterán
válasz
HUN_Sector
#64822
üzenetére
2x16 Viper Venom 7000 (nem 7200, rosszul írtam) és 2x24 Viper Elite 6000 van itthon.
Itt más gondok vannak, 6000-en 5-ből 4x bios resetig jutottam, fekete képernyő, se kép, se hang bekapcsolásra. Állítgatva sikerült belőni a 6000-et, de szerintem ez sem lenne atomstabil ha végigtesztelném (játék ugye nincs is nálam).
Asszem még 5600-on is volt hasonló necces indulás előtte. Ezt vastagon tudnia kell mindkét ramnak, CPU-n nem volt OC, igazából az IMC-n sem, gear2-ben is kipróbáltam. Feszeket megküldve is.
Ez nem instabilitás, itt vmi kompatibilitási gond van még szvsz.Két gép van/lesz. A kis szerverben tök mindegy mi lesz, lehet oda marad is az A620. A normál gépben meg csak kíváncsiság az egész. Ha csak simán nem bírna többet akkor hagynám, max addig nézem ameddig időm engedi. De így azért izgat mert valami más nem klappol. Lapcsere meg amúgy is lesz, mert így volt tervben... csak az A620 anno gyorsabban megvolt mint a B650.

Kb. ez volt a netes tesztekben is, felette alig gyorsul már, gpu terén is. Minden másnak meg jobb egy gear1 6200-6400 alacsony időzítéssel.
Új hozzászólás Aktív témák
- Több száz játékban kezdi meg karrierjét az FSR Redstone
- Projektor topic
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- Elektromos cigaretta 🔞
- Okos Otthon / Smart Home
- Chieftec-Prohardver nyereményjáték
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- The Elder Scrolls V: Skyrim
- Mikor pukkad ki a robotlufi?
- További aktív témák...
- Intel XMP és AMD Expo Compatible! Corsair Vengeance RGB DDR5 2x32GB (64GB) Kit!
- Új, bontatlan Kingston FURY Beast 32GB DDR5 5600MHz CL 40- 2 év garancia
- Új, bontatlan Kingston FURY Beast White RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL 30 EXPO/XMP -2 év garancia
- Eladó egy Corsair vengeance 48 Gb (2x24gb) ram RGB.
- Bontatlan ASUS TUF GAMING Z690-PLUS WIFI
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi



