Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #32368896

    törölt tag

    Sziasztok!

    Tegnap vásároltam Samsung UE43MU6102 TV-t.

    - Egyszerű, gyors beüzemelés (mondjuk szerintem egy TV-t általában egyszerű beüzemelni :) )
    - A WiFi-je baromi jó, simán felment az 5GHz-es WiFimre és 4K Youtube videók is gyakorlatilag azonnal betöltődnek, szaggatás mentes a lejátszás (500mbit-es a net)
    - A menü bolondbiztos, egyszerű, átlátható, 5 perc alatt hozzá lehet szokni
    - A képminőség példás ebben a kategóriában szerintem, néztem még LG 634V-t is, de a Samsungnak jobban tetszett a képminősége, így ezt választottuk. Ráadásul a hasznos képmérete 109.22 cm ami a legnagyobb a 43"-os versenyben
    - A hangminősége TV-hez képest több mint ami elvárható, nagyon jó a hangzása, jó nem egy B&W vagy Tannoy, de azért meglepően szépek a mély hangok és a surround is teljesen hihetetlenül szólal meg.
    - Plusz jó pont, hogy a dobozban volt egy 8GB-os pendrive, software upgrade útmutatóval :)

    Negatívumként esetleg annyi, hogy a távvezérlőn nagyon kevés a gomb, előző Samunál hozzászoktam, hogy képmódot, hangmódot gombbal váltogatom, ill. a műsorújságot. Ezeknél az újaknál be kell lépni hozzá a menübe a home-gombbal és ott érhető el, igaz azonnal megtalálhatóak ezek a funkciók és max 5 másodpercet veszít vele az ember.

    Ajánlom mindenkinek aki 150k körül UHD TV-t szeretne.

    Remélem segítettem a bizonytalankodóknak :)

    Üdv.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák