- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Huawei P30 Pro - teletalálat
- iPhone topik
- Új design és okosabb AI: megjött a Galaxy S25 készülékcsalád
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
- Bankkártya alakú és méretű AirTag alternatívát mutatott be a Ugreen
- Milyen okostelefont vegyek?
- iOS alkalmazások
- Honor 200 Pro - mobilportré
-
Mobilarena
ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Új hozzászólás Aktív témák
-
SPYFF
csendes tag
Bár nem érkezett válasz, azóta nézelődtem így szeretném konkretizálni kicsit a kérdésem, pár modellre leszűkítve. Elég sokfajta van szerencsére, elolvasgattam korábban kik vásároltak itt és milyen bluetooth vezeték nélküli billentyűzeteket. Amik a listámon vannak, jelenleg prioritásos sorrendben:
0. Keychron K1. Nem tudom mennyire meme, review videók alapján jónak néz ki, nem tudom milyen buktatói lehetnek. Ha van valakinek érdekelnének a tapasztalatok. Nem nagyon látok jobbat, ezt rendelném jelenleg.
1. Hexgears X-1. Majdnem olyan jónak néz ki mint a K1, csak sajnos a Home/End gombok a nyíl gombokon vannak. Ami nem gond mert remapelném, csak sajnos a nyíl gombok kicsit szélesebbek mint a numpad tetején lévők, így nem tudom oda átrakni őket. Persze ramepelés úgyis megoldható, mondjuk a 4-es lenne a Home, az 5-ös meg az End, csak nem valami elegáns. Leírása szerint nem kínai, aminek örülnék lenne ha igaz (nem minőség, csak gazdaságetika miatt).
2. Vortex Tab 75. Nagyon szép billentyűzet, a keycapek formája korrekt. Sajnos háttérvilágítással nem elérhető, de annyira szép, hogy szívesebben használnám más háttérvilágításúak helyett is.
3. Cooler Master KM631. Jól néz ki, de nem sok jót mondanak a keycapekről. Nem tudom laptop billentyűzetek után ez mennyire zavarna. Ha valakinek van esetleg, nagyon érdekelne milyen.
4. Velocifire TKL02WS. Teljesen jó lenne, korrektül néz ki, tudja amit kell. Gyanúsan olcsó, nem tudom ennek örüljek-e.
5. Akko 3084. Nincs háttérvilágítás sajnos. Viszont elég jól néz ki.
6. Filco Majestouch Convertible 2 TKL. Jónak tűnik, sajnos nincs háttérvilágítás. Elég generikusan néz ki, semmi extra, a listámban van még pár ugyan ilyen kinézettel.
7. Varmilo VA87M. Ugyan az a generikus kinézet, mindent tud ami nekem kellene.
Keychron K2-t nem szívesen vennék mert elég magas én pedig nem akarom csuklótámasszal használni. Bár a listában van még pár hasonló, amik közül lehet 1-2 elég magas. Ha esetleg tudtok még a listából kimaradt, de tudásában hasonló wireless billentyűzeteket, szívesen várok tippeket. Előre is köszönöm!
Új hozzászólás Aktív témák
Kérlek kérdésed előtt olvasd el az Összefoglalót!
Ha kifejezetten egy modellt keresel használd a fórumos keresőt, hátha valakinek már van tapasztalata vele!
10.000Ft alatti billentyűzetekből az összefoglaló szerint érdemes választani!
Tudtad, hogy nem magyar feliratozású billentyűzettel is pont ugyanolyan jól lehet magyar szöveget bevinni, mint akármelyik magyar feliratozásúval? wow
"blue switch has paragraph sense , when you press it ,it have a "kacakaca" sound"
A topikban (terméket, munkát, szolgáltatást) hirdetni tilos!
- A+ K77B Mechanikus gaming billentyűzet, RGB világítás, Fekete
- Logitech G915 LIGHTSPEED Vezeték Nélküli Mechanikus Gaming Billentyűzet
- Trust GXT 830-RW Avonn billentyűzet eladó
- Logitech G915 Tkl gamer billentyűzet új 6hó jótállás!
- Keychron Q8 és Q0 Plus halkított, magyar feliratozású PBT kupakos billentyűzet és numpad
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest