Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cappa72

    nagyúr

    válasz cappa72 #210984 üzenetére

    Na, ma végre el tudtam cibálni asszonykát Tbányára, hogy akkor legalább legyen egy nulladik kör.
    A célunk az volt, hogy legalább lássuk élőben, üljünk bele, hogy milyenek az egyes típusok.
    9-11:30 között nem sokat tudtunk megnézni.
    Sajna Mégane-t nem találtunk (csak a régebbi furaseggűt, meg II-es kombit).
    Hát bíz' 3M alatt nem nagyon volt legalább látványra megnyerő autó.

    1,Az első, amit már meg tudtunk nézni, az egy Kia Cee'd volt.
    Nem volt leélve, de a festék bizony itt-ott hiányzott, és nem volt lejavítva, rozsdapöttyök árnyalták a barna színét.
    Természetesen "teljesen megbízható, költségmentes autó"

    2, Beleszaladtunk egy Hyundai i20-ba is, ami kicsit meglepetés volt, na az egyben volt (nekem, laikusnak).
    Mondták, hogy megbízható láncos vezérlésű. Nem pont ezeknél az 1.25 HP motoroknál nyűg a láncos vezérlés?
    Itt elgondolkodtunk, hogy hát ez azért elég kicsike, kevesebb a hely benne, mint az Astra-ban, gyerekeket fuvarozni azért nem feltétlenül a legjobb, illetve talán a heti fél bevásárlás elfér benne.

    3, Persze megnéztük a Seat Leon-t is, anyó egyik kedvencét.
    Ez már nagyobb volt, rám a belseje nem tett különösebben bármilyen benyomást; kicsit olyan semmilyennek éreztem. (Talán többet vártam tőle).

    4, Aztán megnéztük végül az általatok régebben is javasolt ufó Civic-et.
    Tudom, a link az dízel, de legalább megnéztük, hogy milyen, mekkora. Meglepődtünk, mert belül tágasabb, mint arra a külméret engedni következtetett volna. Még a csomagtartó is egész jónak tűnt.
    Most majd jól mehetünk ide-oda ufó Civic-et nézni, mert ez bejött.
    Itt van esetleg ajánlott motorkód, vagy arra kérdezzek rá a Honda topikban?

    5, már nem volt, pedig egy Astra-t is megnéztem volna, de mentünk élelmiszert vásárolni, aztán haza főzni...

    Asszonyka megjegyezte, hogy kissé tudálékosan kommunikálok. Mondtam, hogy ez most ilyen, mert rögtön teljesen hülyére vesznek. Hátha normálisabb hangvételt lehet kicsikarni...

    Abban egyeztünk meg a délelőtt végére, hogy a Civic vonal tetszik, illetve látjuk, hogy 3M felett kell keresgélni (ennek persze nem örülünk).
    Továbbra is Civic, Mégane, i30, Cee'd, Leon (nem sorrendben) vonalon gondolkodunk, persze lehetőség szerint azon motorkódokból választva, amelyek a megbízhatóság szempontjából a legelőkelőbb helyen vannak.
    :R

    Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

Új hozzászólás Aktív témák