Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cyber75

    tag

    Na a fejlemény a következő tisztelt uraim.

    Tegnap vissza vittem,és újra ki a csúcsokat. Majd ellenőrizz. A koma nem 115-re állította be,hanem 110-re. Érvelése a következő volt. Ez a bevált szokás,hogy a régi merciket 110-re kell be lőni.Mert úgy selymes a járása. Megkérdeztem tőle: Akkor mi a picsának van rajta hogy 115?? Most vissza állította 120-ra a csúcsokat. Kopogás javult sokat. De nem tökéletes. Pénteken megyek vissza és addig basztatom őket,amíg nem jó. Vagy adják vissza a pénzemet. A szerelő csóka,olyan faszán össze rakta a kocsit, hogy 2km-után kiakadt a gáz kanyarodás közben. Fasza nézem,az okos tojás,úgy rakta vissza a porlasztó csöveit. Hogy a gázkar telója elakadt benne. Most komolyan egy Bosch-ba sem lehet megbízni??? Szeretnék végre egy olyan embert,aki normálisan hozzá értéssel belövi nekem a csúcsokat meg mindent. Már bánom hogy bevittem a kocsit oda, mert efektíve nem volt baja. Csak mint rendes tulaj,ellenőriztetni szerettem volna a csúcsok állapotát. Nem kellet volna tudom. :( Valaki esetleg aki érti a dolgát,és nem a vesémet kéri ezért??! Nagyon hálás volnék érte. Zsolti sajna nagyon messze van :( Miskolc a világ másik fele. Kymera vagy valaki. Budapesten vagy a közelében??

    Előre is köszi srácok a segítséget.

    üdv: Attila

    Az Úr nekem feladatot adott, mikor erre a világra küldött. De olyan kurvára le vagyok maradva, hogy valszeg örökké fogok élni.

Új hozzászólás Aktív témák