Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz ubyegon2 #43083 üzenetére

    Köszönöm! :R
    Csak durr bele.... :)

    Típus: Acer Aspire E5-511G P1KK laptop.
    A gép specifikációja dióhéjban: 4×2.16ghz,intel pentium cpu N3530,4GB RAM,500GB HDD,Nvidia Gforce GT 810M 1Gb. (nem tudom elég-e az infó)
    A gépen WIN 7 futott.Nem üres.
    Szóval....
    Letöltöttem a Linux ubuntu 14.04.3 LTS 64bit verziót az ubuntu.hu oldalról.Kiírtam lemezre,majd elindítottam.Elkezdte,megjelent az UBUNTU felirat,alatta a töltés jelző "pöttyökkel" :) és dolgozott.Pár másodperc után megállt és semmit nem csinált csak 10 másodpercenként 5 másodpercig a hűtő ventilátorom bekapcsolt maximumon ment.Majd 2 perc után újraindítottam.Elindult,de ugyanezt csinálta,tehát semmit.Olvasgattam itt-ott,írták a BIOS-ban való UEFI módot,Legacy-ról Átállítottam UEFI-re.Majd elindítottam,elkezdte telepíteni,meg is csinálta.Örültem.Frissítettem,mert láttam egy magyar videót róla a Youtube-on.Újra indítottam.Elkezdett kikapcsolni,de megállt.Ki sem kapcsolt csak félig.Kijött az Ubuntu felirat,alatta a "pöttyökkel" :) és csak semmi.Megint felpörgött a ventilátorom,ahogy már az elején is leírtam.5 percig vártam,majd megint hosszan nyomva a power gombot kikapcsoltam,majd be.A lemez persze már nem volt benne ugyanis automatikusan kiadta,ahogy kell.Tehát bekapcsolom,be is kapcsol,de semmi.Fekete képernyő.Ventilátor megint azt csinálja.Várok.Semmi.Kikapcs.Bekapcs.Dolgozik,de megint semmi,csak most nem fekete a kép,hanem az UBUNTU háttér színe jelenik meg.Semmi Felirat,semmi csak megint a ventilátorom ismét pörög.Várok.Semmi.Kikapcs.Bekapcs.Elindul éééés....betölt.Harmadszorra.Elindul a rendszer,De nem magyar...csak néhány része.90%-ka angol,nem úgy,mint a videón láttam.Nyelvi csomag telepítése,frissítése,ezzel próbálkoztam.Újra indítottam.És ugyanaz amit leírtam.Nem akar kikapcsolni.Nem akar bekapcsolni,csak sokadszorra.....Aztán Most visszaraktam ezt a szar win7-tet.
    Röviden ennyi....Bármi a kérdés,tanács, válaszolok és megfogadom. :)

    [ Szerkesztve ]

    HARLEY-DAVIDSON

Új hozzászólás Aktív témák