Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • str.mate

    csendes tag

    válasz ClydeBeka2 #35789 üzenetére

    Nagyon nagy teljesítmény, hogy valakinek legyen 10 rúnatábla! Teljesíthetetlen.
    Ahogy (#35801) Shamy írta szerinte se elég a 6 ami van neki. Persze, ettől lehet más a véleményünk, csak nem kell egyből letámadni az embert. Szerintem. Csak egy AP top-nál kell 4-5-6 rúnatábla különböző hősökhöz és KÜLÖNBÖZŐ hősök ellen. Nem mindegy, hogy mondjuk ad v ap ellen vagy fent. Az se mindegy, hogy ad vagy ap hőssel játszol..

    Az se volt kérdés, hogy ki hány évesen lehet challenger, engem tényleg nem érdekel. Én annyit mondtam ,hogy (ami lehet túlzás ezt aláírom) 24+, mert mondjuk játék közben lehet valami témáról beszélni, hasonló érdeklődés/felfogás sokkal inkább valószínűbb mint egy alsóbb korosztályba.

    Attól hogy keveset játszok még lehet "normális" csapatban. Pont ezt írtam ,hogy leülök játszani és mondjuk AFK több ember a csapatból. Vagy az ellenféltől ,az se sokkal jobb....

    Amúgy is az egész túl van magyarázva. Az a lényeg, hogy embereket keresek és megadtam egy irányvonalat,hogy "kik jelentkezzenek". (Akit érdekel az nem flamel, hanem írt :) ) Az meg ,hogy szerintetek nem kell ez meg az meg , tiszteletben tartom a véleményeteket, bár nem értem :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák