Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Tin #273378 üzenetére

    Lassan egy éve használom a szigszalagot pedálszenzorra, többiektől kaptam a tippet. Semmi baja nálam, elemcserénél szépen letekerem. Előtte hagytam rajta kötegelőt is, de már csak szigszalagot kapott visszarakás után (giantnél pl jól jött saját kapkodásom miatr; indultam tekerni cimbivel nagyobbat, látom elemcsere után nem mutat. Megigazítom, sebességmódban van. Elem újra be, visszatekerem a szigszalagot, és kész).

    Amúgy ha ragacsos lenne, féktisztító remekül levinné.
    1 évnél tovább nem marad fenn, mert elemet kell cserélni.

    parandroid: User error a mi? :F
    Elhinni a teszteknek hogy látszik? Addig ténylegnlátszott amíg videózták.
    Tizenéve nincs az aszfaltosaimon kerékpárcomputer (telónnsportstraxker + pulzuspántot használok régóta, mióta vannak Garmin óráim, azt).

    Montin van egy ezeréves vezetéknélküli (idő és távolsággon van mindig) de én nem fogom töltögetni, meg a kamrából behozni liion akku miatt. Ha többre vagyok kíváncsi (pulzus, pfsz) a karomra pillantok, látszik lapos szögben is.
    Az edge ára a karomon van az Instinct formájában.
    De van alis kormányadapterem (garmin klón) amivel kormányra is feltehetem. Próbáltam hasonló ortodox tippek miatt, de jobban szeretem ha rezeg a kezemen. Plusz balesetészlelést bukom vele, aszfalton biztosan (keltettem a családot ilyen riasztással :U ).

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák