- iPhone topik
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Profi EKG-s óra lett a Watch Fitből
- Honor 400 Pro - gép a képben
- Samsung Galaxy S21 és S21+ - húszra akartak lapot húzni
- Honor Magic7 Pro - kifinomult, költséges képalkotás
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Milyen okostelefont vegyek?
- Telekom mobilszolgáltatások
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
Új hozzászólás Aktív témák
-
kvio1
tag
Megcsináltam a CMOS resetet utána meg frissítettem a biost de megint az update az ugyanaz mint ami most jelenleg rajta van. Én sztem ez a legújabb ami fent van most mert olyan nincsen a weboldalon h 2010.09.20. csak 2010.07. valamennyi van. meg ha lenne benne ddr2 1066 mhz-es ram akkor lehet h nem írná h nem támogatott nem? Mert csak avval működik. Meg ezt a bios frissítést h lehet elrontani. betöltöm a rom fájlt az yes-re enter azt csinálja a dolgát. Nem hiszem h valamit ne jól csináltam volna.
-
kvio1
tag
válasz
_DiEGO_ #2279 üzenetére
Vissza raktam a régi procit és frissítettem a biost és vissza raktam ami volt és még mindig F1-et kell ütni. Meg a bios dátuma nem változott amikor frissítettem. De azt még nem említettem h amikor indul kiírja h nem támogatja a cpu-t ellenőrizze az asus webhelyén. Pedig fent van a listán.
-
kvio1
tag
Sziasztok! Egy jó ideje csinálja a gépem h valamikor bekapcsolom elindul, de csak a ventik mennek se kép, se hang. Utána meg egyszer csak elindul egy idő után. A ramokat azt már néztem nem írt semmi hibát a hdd-ét is néztem hd sentinellel ott se volt hiba. De az alaplapot valahogy le lehet tesztelni? Van olyan program? Mert én úgy érzem h avval lehet valami. Meg volt kék halálom nem rég azt már írtam feljebb.
-
kvio1
tag
válasz
CoolMan #2219 üzenetére
Szia! a memóriát azt leteszteltem volt 3 pass de semmi hiba nem volt. a windows tűzfalát használom. Ahogy írtam most volt az első kék halálom ami játék közben volt, de ez csak lehet h véletlen nem tudom. Nem hiszem h túl melegedne a cpu meg a vga eddig nem volt vele gond.
-
kvio1
tag
sziasztok! Nekem ma volt az első kék halálom eddig még soha nem volt de most már van. Játék közben történt h becsíkozódott a kép és kék halál. Utánna meg nem is akart indulni még az alaplap indítási képernyője se jött be. ilyen eddig kétszer volt h nem jött be az se kb. 2 héten belül. Kérem segítsen valaki h mi a lehet a baj. itt van 2 kép róla.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Vírusirtó, Antivirus, VPN kulcsok
- Gyermek PC játékok
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- ROBUX ÁRON ALUL - VÁSÁROLJ ROBLOX ROBUXOT MÉG MA, ELKÉPESZTŐ KEDVEZMÉNNYEL (Bármilyen platformra)
- Kaspersky, McAfee, Norton, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Csere-Beszámítás! Olcsó RTX Gamer Laptop játékra! I5 11400H / RTX 3050Ti / 16GB DDR4 / 512GB SSD
- Bomba ár! Lenovo IdeaPad V110 - i3-6GEN I 4GB I 128GB SSD I 15,6" I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- Csere-Beszámítás! Asus Tuf RX 9070 XT 16GB Videokrátya! Bemutató darab!
- Magyarország piacvezető szoftver webáruháza
- Apple iPhone 13 Mini 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest