Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Jim-Y #2643 üzenetére

    Na, kipróbáltam, használtam a chrome.management API-t, és bár hozzá lehet nyúlni az extensionökhöz úgy, hogy ezen a kiegészítőn keresztül letiltod, de a default ikont sajnos nem lehet megváltoztatni.
    Viszont egyébként tök jól ki lehet listázni az összes extensiont, applicationt is (ami a default új lapon látszik, ha jobbra lapoztok), keresgélni lehet köztük, stb., szóval ez egész hasznos.
    A példaoldalon található App Launcher extensiont továbbfejlesztettem egy kicsit, és így különválasztva ki lehet listázni ezeket, meg lehet keresgélni, és ha az extensionre kattintasz, akkor feljön egy confirm ablak, hogy valóban le akarod-e tiltani az adott extensiont, ha leokézod, akkor le is tiltja. Így tehát a popup ablakban is meg lehet csinálni ezeket a műveleteket.
    Ha gondoljátok, és érdekel Titeket ez az extension, akkor megosztom, szóljatok, ha kő'. :D

    Egy szó, mint száz: sajnos a jogos gyanú beigazolódott, hogy extension ikonját megváltoztatni valóban csak egymásnak történő üzenetküldözgetésekkel lehet. :K
    Gondolom így akarták elkerülni, hogy az extensionök túlságosan bele tudjanak kotorni egymás dolgaiba.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák