Hirdetés
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Van még bőr a Realme 14 képén
- MWC 2025: A kicsi és a kamerás - megjött a Xiaomi 15 és az Ultra
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Samsung Galaxy Z Fold4 - egyre megy, honnan nézed
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Megérkezett a Google Pixel 7 és 7 Pro
- Huawei Watch GT 4 - kerek karék
- Honor 200 - kétszázért pont jó lenne
-
Mobilarena
IQOS cigaretta
Új hozzászólás Aktív témák
-
diane
tag
Nem tudom, nem az enyém, csak kipróbáltuk többen, az egyik munkatársnőmé, csak ő nem egy guru ezért írtam én. Nálam össz-vissz 14 slukk volt a one, kb. 3 perc. Előtte neki is pulze volt, így jött a dolog, hogy hamar leáll. Regisztráltam neki az iquos oldalra, letöltöttem az alkalmazást, de oda mégsem engedett belépni, így nem szórakoztunk vele tovább.
-
tothbe
addikt
Az utóbbi két hétben ki kellett próbálnom a magyar Terea-t, mert nem tudtam kijutni Szlovákiáig. Azt kell mondjam, hogy van különbség a töltetek minősége között.
Eddig még sosem vagy csak nagyon ritkán (főleg készülék töltöttség hiba esetén) futottam bele nem felhevített vagy nem teljesen hevített töltetbe, ahol hamarabb elfogy vagy már az elején sem jön a pára. A magyarral viszont többször is előfordult az említett szituáció. Kb. két kartont szívtam el a magyarból, de most, hogy visszaváltottam a szlovákra, megint rendesen működik minden. Nem akarok összeesküvés elméleteket gyártani, de mindenesetre fura tapasztalat volt. -
ronin79
addikt
-
ronin79
addikt
3duo hiába műanyag, tapintásra, kézben tartásra kellemesebb érzés volt. Tavaly novemberben vettem a Prine-ot, múlt héten cseréltettem újra, volt már rajta pár karc, főleg első hetekben szerzettek
Szvsz ha véletlenül leejted és karcos lesz, semmi gond, iqos oldalon kérsz újat és másnap már hozza is a futár
Melegedés meg fém vs műanyag, talán természetes. -
col
addikt
Azért a "beetetésen" kívül is van bőven más és jobb dolog, mint volt a régebbi Iqos-oknál. Egész más technológia és szerintem jobb élmény ezzel a dohányzás, mint korábban. Igazából az indukciós hevítés miatt még az is lehet, hogy elég a kevesebb dohány, mert jobban hevíti az egész töltetet. De azért azt nem hiszem, hogy később jelentős mértékben csökkentik esetleg a dohányt benne, mert akkor a hevítés sem fog úgy működni. Szerintem egyelőre ne a "negatív" várakozás legyen a legfontosabb, hanem élvezzük az új dolgot, ami azért valóban elég nagy előrelépés, pláne, hogy teljesen kosz mentes és takarítani sem kell.
-
SztiviVander
őstag
Kb igen. Nem macerasabb mint a duo, nagyjabol ugyanugy kelm pucolni. Van cap, ugyanugy lehet huzogatni mint a duot. Ez tulkepp egy rancfelvarott iqos multi, de az akksija pl jobb, egesz napot (1 doboz) siman kibir. A multi olyan fel 2/3 dobozt birt ha jol emlekszem. Es sokkal jobban megeri az arat mint duo.
-
trebrona
Topikgazda
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
Tilos a hirdetés!
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Van még bőr a Realme 14 képén
- Politika
- Fűnyíró topik
- MWC 2025: A kicsi és a kamerás - megjött a Xiaomi 15 és az Ultra
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Kettő együtt: Radeon RX 9070 és 9070 XT tesztje
- Hálózati / IP kamera
- Revolut
- Milyen NAS-t vegyek?
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest