Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bwoay

    nagyúr

    válasz Prom #5318 üzenetére

    a T400s szerintem is kiváló, de a multitouch verzió létjogosultságát én is úgy alapjaiban kérdőjelezem meg. asszem abszurd módon pont SimpleTap az alkalmazás neve, amivel mindig demonstrálják, hogy milyen szuperegyszerű beállítani az érintőkijelzőn a fény-/hangerőt, stb-t, amikre mellesleg rendelkezésre állnak a hotkey-k. szóval akinek a billentyűzet felett átnyúlni a kijelzőhöz, és azt taperolni egyszerűbb, mint egy apró mozdulattal megnyomni a szükséges hotkey-t, annak tényleg ez való, és nyugodtan fizesse ki érte a többletet, ráadásul kap egy gyengébb képminőségű LCD-t (mert ugye a kapacitív réteg nem segít a láthatóságon). Nem állítom, hogy nincs értelme az ilyen gépeknek (T400s & x200s multitouch), de a Lenovo még nem tudott meggyőzni arról, hogy ez egy számomra hasznos feature. Lehet, hogy csak azért, mert ezidáig nem tudták jól implementálni a multitouch készséget. Az x200t multitouch viszont egy egész más történet, abban látom a potenciált (nem tudom, hogy ezt, vagy a sima változatát használod).

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Új hozzászólás Aktív témák