Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kokov

    tag

    válasz liksoft #42619 üzenetére

    Azért, mert igazából ezt így lebutítva nem hiszem el neked, hogy a feszültségesés miatt úgy ír a fej a parkoló felé menet, hogy eközben az alatta forgó tányért így spirálban végig henteli. Azért nem, mert az USB hot swap így az USB-s HDD interfész az életben nem kapott volna zöldet a gyártásra, ha ezt a kihúzás miatti feszültségeséstől megcsinálhatja a HDD magával. Kizártnak érzem, mert így gyakorlatilag nem támogatja a hot swap-et.

    Ahogy ezt így lebutítva állítod úgy semmi értelme nem lenne a szoftveres leválasztásnak sem, mert az sem veszi le a feszültséget az USB-ről meg nem is arról szól igazából az a leválasztás, hogy működőképes marad e a HDD a kihúzás után, felismeri e újból a gép, hanem hogy lesz e adatvesztés a user által rámásolt adatokra értve vagy nem, megsérül e a fájlrendszer stb.

    Ha az áramkör valahol megszakad egy pillanatra, amiben a fej mozgatásáért felelős chip is van (például egy hő tágulás miatti hajszálrepedés mentén) és emiatt hibás a fej mozgatása azt értem. Ha fizikai oka van pl. mechanikai kopás, rezonancia, megszorulás stb. azt is értem.

    Amit mondtál arról nem állítom, hogy nem igaz, vagy hogy jobban kibontva , megmagyarázva nem lehet következetes és számomra is érthető, csak így lebutítva előadva nem értem hogyan fordulhat elő és itt jön be, hogy Magyarországon élek. Tehát:

    Előtted százan megpróbáltak már hülyére venni más területen értsd, hogy aztán egy tűvel meglökjék a fejet pár csavar kihajtása után és pár perc munkára (amit én is meg tudtam volna csinálni magamnak) azt mondják utána, hogy 100 ezer.

    Te nem tehetsz róla. Lehetsz te a tisztesség szobra, de ha úgy érzem, hogy információt tartasz vissza akkor már rögtön arra gondolok, hogy vagy te sem tudod vagy hülyére akarsz venni és igazából egy szavadat sem hiszem. Ilyenné tesz a környezet, én sem tehetek róla.

    Senki sem hibás és én nem is hibáztatok senkit, de mert megkérdezted a kérdésedre válaszolva leírom, hogy igazából a bizalmatlanság miatt van, hogy a választól függetlenül megyek a saját fejem után.

    Magyarországon szerintem csak úgy lehet fejlődni bizonyos területeken, ha magam jövök rá, mert nincs kitől tanulni. Aki tanítja az nem tudja, aki tudja az meg nem mondja el. Mintha attól félne, hogy akkor holnaptól feladom az állásom és HDD-ket fogok javítani. Tudom, hogy szomorú, de én így érzem.

Új hozzászólás Aktív témák