-
Mobilarena
Új hozzászólás Aktív témák
-
bnorci71
addikt
válasz
detroitrw #43924 üzenetére
https://www.euromagnet.hu/pot-m%C3%A1gnesek-1
minden IS van, gumírozott is
nézd meg mit tart meg egy mágnes
5x2mm 0,6kg ebből raksz fel 4db-t 2,4kg
5x6mm 0,9kg -
bnorci71
addikt
válasz
detroitrw #43920 üzenetére
Be Quiet! ventinek van aminek gumi ágya van és egy műanyag tüskét tolsz bele a másik oldalról.
Na most a műanyag tüske helyett a megfelelő méretű mágnest bele?
Biztos van más ventinek is ilyenje. -
Grózi
Topikgazda
válasz
detroitrw #23917 üzenetére
Szívesen megmérném neked,de jelenleg Németországban vagyok és nincs nálam venti(ritka dolog
)-a laposba meg nincs ekkora.A felmelegített penge jó ötlet,viszont a rögzítésnél próbáld meg jól ragasztani(vízmérték kéne,de nincs hely),mert ha nem lesz vízszintes akkor ütni-rezonálni fog a venti.Lehet bagatelnek tűnik,de nem az.
(#23918) giorgioLegalább megpróbáltad!Miért nem kérsz garanciális cserét?Ha tényleg annyira hangos,akkor jogos-nem szabadna annak lennie.
(#23919) koboldcápa
Ha halk gépet akarsz,akkor kezdésnek a gyári ventiket szereld ki-ritka pocsék darabok.A hdd-hez annyit fűznék hozzá,hogy megfelelő rögzítéssel(kis gumi alátét) nem olyan vészes,de én is javaslom hogy a rendszert ssd-re tegyed-jobban észreveszed mint a nagyobb proci-több memória kombót.
Több gépet is raktam össze abban a házban,így 3 ventit javaslok(2 elöl befúvóra,1 hátul kifújóra)-az elég lesz ha később vga-val bővíted is(csak ne 290X-re vagy hasonló kazánra gondolj).
Szabályozni manuálisan,a gyári ventiprogival tudod a leghatékonyabban-gyerekjáték.
Valamiért az Asrock gyári oldala itt Németben nem hajlandó betölteni a manual-okat,így légyszí másold be a lábkiosztás-az alapján már tudok neked ajánlani.
(#23920) Pokesz007
Az normális,rpm visszajelzés csak egy szálról jön-ahogy mások is írták. -
Grózi
Topikgazda
válasz
detroitrw #23907 üzenetére
Mire kell és hogy rögzítenéd keret nélkül?
(#23909) pc360
Attó függ,hogy hol veszed és szín függvénye is:[link]
A led nélkülit múltkor találtam 4K-ért,de már nem tudom hol.
(#23910) giorgio
Kiszereled őket és a gépház mellett molexről megtápolod.De ha bent hagyod és idle-ben lekapcsolod a kompakt ventijeit akkor se melegszik nagyon fel a cpu.
(#23911) Anubis_9
Feszültségalapon nem vezérlünk pwm-s ventit!!! Maradj a 3 pin-s verziónál! -
[SYDER]
tag
válasz
detroitrw #740 üzenetére
Üdv hát én a saját megoldásom tudom javasolni nah most ha jól értem van egy venti helyed ez 8 cm és te oda 12 eset akarsz rakni ha így van vegyél egy szűkítőt ez asszem valami 400ft szóval nem egy nagy összeg az 12 ről szűkít 8 ra ha nem jól értelmezem akkor van ilyen öntapadós cucc amin kábelkötegelőt lehet átfűzni nah végy olyat kb 200ft 4 darab ás rakd rá vagy fúrd át vagy feszítsd rá a ventit kábelkötegelővel
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 14600KF 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung SyncMaster 205BW Monitor
- BESZÁMÍTÁS! Asus TUF F15 FX506HM Gamer notebook - i5 11400H 16GB DDR4 RAM 512GB SSD RTX 3060 6GB W10
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- AKCIÓ! ASUS MAXIMUS VIII HERO Z170 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged