Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hegegabi80

    addikt

    válasz Grózi #29550 üzenetére

    Nos készítettem képeket az aljáról. Tehát a Realan E-D5 házról van szó, ami pont olyan mint a Sharkoon CA-M, csak 1-2 cm-el kisebb.

    1: A TY-147A ventivel így nézne ki. Ez pont a vga-ra fúj, mellette a bekarikázott részen lehet hdd/ssd-t rögzíteni, akár egymás fölé is külön adapterrel.

    2: Lila jelölés a ventirögzítő lyuk, a piros pedig a ház előlapjának és hátlapjának rögzítő csavar helye.

    3.

    Nos, ha hét 120-ast teszek egymás mellé, akkor a 2. képen látható piros csavarhelyek belelógnának a venti szélébe. Így azt meg kell emelni kb 5 mm-el, pl csavarral úgy mint a 3. képen. Csak akkor a ház elején és végén nem tudom rögzíteni, mert nincs lyuk, és oda hiába teszek, ott van visszahajtva a ház hátsó és előlapja, így ferdén állna a venti, ami nem tudom mennyire lenne jó.
    Ezért gondoltam, hogy csinálok külön egy venti tartó konzolt, amit a ház aljához tudok rögzíteni, és a tartóhoz külön mehet a venti. Bár így bukom a hdd rögzítő helyet, de akkor majd megy az előlaphoz függőlegesen szintén külön tartóval.
    Lehet a konfigomnak elég lenne a TY-147A is, de azt rácsatlakoztatom a sys fanra, akkor a ház tetején és a cpu-n levő WB2 menne a másik fanra. Viszont így ha dolgozik a cpu-n a venti, akkor a ház tetején is, és félő hogy úgy nagyon hangos lesz.
    Ha meg 3 wb2 plus van a sys fanon, akkor nem engedem max 1200-ig, és lehet halkabb lenne.

Új hozzászólás Aktív témák