Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • emvy

    nagyúr

    válasz djgeg #2021 üzenetére

    Egyreszt ott vagyok, ahol akarok.

    Masreszt: nem, dehogy, felreerted, nem skatulyazok embereket. Nekem is volt mar jopar Nexusom. A fanboy most nem annyira negativ kategoria itt. Ha meg akarod erteni, hogy miert fontos a Nexus a Google-nek, akkor mindenkepp meg kell nezni errol az oldalrol is a dolgot.
    > Nekem csak olyan ismerősöm van akinek Nexusa van akinek lövése sincs androidhoz. Magyarorszagon ez lehet, hogy igy van, de pl. az USA-ban az vesz altalaban Nexust, aki koveti valamennyire ezt a teruletet, tekintve hogy szolgaltatok nem aruljak.

    Masik: "20 millió db adna el a telefonjából annak örülne inkább" -- nagy tevedes. A G nem nyer 100 dollart egy useren, mig a Samsung nyer 100 dollart egy S4-en. Sokan felhozzak itt a forumon, hogy a G-nek mindegy az, hogy mennyit nyer/veszit a hardveren, mert ugyis az userek a fontosak. Tenyleg fontosak, de tulertekelitek 1 db felhasznalo erteket. Egy mobilfelhasznalon nincs tobbszaz dollar haszna par ev alatt a G-nek, tehat (jelenleg) nem lehet olyan uzleti modellt hasznalni, ahol a telefonok eladasan egyaltalan nincs haszon.

    Szoval ne tamadj nekem csak azert, mert nem arrol irok, hogy megjott az uj telefonom, es osszepisaltam magam a gyonyorusegtol. Szerintem sokkal erdekesebb megerteni, hogy miert fontos ez a G-nek.

    while (!sleep) sheep++;

Aktív témák