Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norby86

    őstag

    Még 1,5 hónapja rendeltem tőlük egy akkumulátoros kerékpár lámpát, direkt olyan rendelést néztem ahol nem jelöli hogy angol vagy amerikai adapterrel küldenék, így jóhiszeműen azt gondoltam ezt EU adapterrel küldik. Nos,megrendeltem és vártam...vártam...2 hét eltelt de csak egy Tracking számot adtak meg egy fényképet hogy egy asztalon hever a küldeményem. Két hét után már érdeklődtem hogy mikor látom a tracking számot élni, tehát mikor adják fel a csomagot, mire sűrű elnézést kértek és másnap már fel is adták, a tracking szám is élt. (persze ehhez bennfentes emailre kellett írnom,nem a supportra). Nos úgy beindult a csomagom hogy 1 hét alatt ide is ért. Kibontom, látom hogy az adapter benne amerikai szabványos...na itt kezdtem megint ideges lenni hiszen így a lámpa akkumulátorát nem tudom tölteni. Ugyan küldtek mellé ilyen "átalakítót" ami EU szabványra alakítaná, de az olyan formájú volt ami a földelt konnektorokba bele se ment. Újra írtam nekik a belső emailcímükre mire másnap kérdezték hogy mit tehetnének, mire én azt mondtam vagy küldjenek másik adaptert, vagy másik átalakítót amit a földelt konnektorba is be tudok dugni. Sok levelezés és három belső ember segítsége után ingyen kiküldtek nekem DHL-el Angliából egy átalakítót amivel már a földelt konnektorokba is betudom dugni az adaptert. :) Szóval ebből a szempontból maximális piros pont nekik! De lehetnének figyelmesebbek is az tény.

    -Norbi-

  • Norby86

    őstag

    válasz Outlander #3206 üzenetére

    Nem egészen. :) Persze ezek is jók csak nem adott személyhez futnak be.
    Én már posztoltam itt egy másik topikba, de ide is beírom hátha segít valakinek a közeljövőben ha gondja lenne és a support nem válaszol. Cím: Dora@gearbest.com (jelenleg E-cigi manager)
    Én ezt a címet a google-ba találtam egy hozzászóló tette közzé egy külföldi fórumon és kíváncsiságból írtam rá és így indult el másnap a csomagküldés. Az adapter problémámmal már másnak írtam egy bizonyos Nefertari-nak mert oda irányított át a Dora, de az ő címét nem adnám meg, mert ezt nem találtam sehol a neten hogy publikus lenne (mármint hogy valaki is kiposztolta volna).

    [ Szerkesztve ]

    -Norbi-

  • Norby86

    őstag

    Sziasztok!

    Én úgy látszik valamit szintén nyertem, vagy nem is tudom mire véljem ezt. Ma beléptem az oldalra és egy felugró ablak fogadott miszerint iratkozzak fel a hírlevélre és 50 USD kedvezményt kapok minden 50 USD feletti rendelésem összegéből. Fel is iratkoztam és meg is jött a kupon, de most ez komoly, vagy valami átverés? Azért 50 dollár elég nagy összegnek tűnik, majdnem 15 ezer Huf. :D Létezik hogy ezt konkrétan nyertem? Mert semmilyen nyereményre utaló szöveg nem volt.

    Idézem a szöveget:
    "Dear Customer,

    Thank you for subscribing to the GearBest newsletter. Be sure to keep checking your inbox every week for our latest updates on new arrivals, exclusive deals, and special offers! Please don't forget to add server@gearbest.com to your white list (safe senders list) to make sure you don't miss out on the best offers and deals! By the way, your account name is your email address, and your password is: (xxxxxxxx kód).
    To get you started, we're giving you a very special welcome gift: $50 worth of vouchers in your GearBest account! Simply enter the coupon code at the checkout. Each coupon can be used for orders exceeding $50.
    Happy shopping and have a great day!"

    -Norbi-

  • Norby86

    őstag

    válasz Dealer95 #7515 üzenetére

    Azért az sem rossz, de hirtelen azt hittem ez egyösszegű -50 USD kupon. :) Szép is lett volna! :D
    De ez a sok helyre 2-5 USD azt jelenti hogy ezt az egy kupon kódot amit adtak, több helyre meg kell majd vásárlásnál adnom? Tehát ha én mondjuk holnap vásárolok valamit ami 50 USD feletti összeg, és mondjuk 1 hét múlva is, akkor mindkét vásárlásnál meg kell adni a kupont? Mert erre ez az üzenet nem tért ki pontosan.

    -Norbi-

  • Norby86

    őstag

    válasz Dealer95 #7515 üzenetére

    Na nem is szóltam semmit. :) Bele mentem a jelenlegi profilomon belül a "My Coupon" menübe és ott látszik hogy szétszabdalták az 50 USD-t és minden 50 USD feletti rendelésre -5 USD promóciós kódok használhatóak csak fel.
    Ebben a profilomban is elvileg 2016 októberéig fel tudom ezeket használni. Azt a feliratkozási email-t direkt másik email címemre kértem, de akkor nem érdemes azzal is regisztrálni hogy az 50 USD kedvezményem érvényesíthessem, mert ezek szerint ott is több részletbe szétszabdalnák. :( Mondjuk jó kis marketing fogás. :D

    -Norbi-

Új hozzászólás Aktív témák