Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vikthor

    nagyúr

    válasz Dudee #11 üzenetére

    Szia Dudee!

    Látom a Nagy Lebowski megvan, nevedhez hűen. :))

    Valóban teljesen más feelingje van az eredetit a kezedben tartani, kvázi mint egy örök mozijegyet voltaképp. Igen úgy van, ahogy írod, a bluray 2006 óta töretlenül tudja hozni azt a szintet, amit egy moziban is megkap az ember, a DVD esetében ez még nem volt elmondható. A 4K meg hab a tortán ugye, én jelenleg még csak 2/3 stádiumban vagyok ami a 4K lejátszást illeti, mert még csak lejátszó és erősítő van meg hozzá, TV-t szerintem jövőre ruházok be majd egy komolyabbat.

    Szép gyűjteményed van, kezdetnek tökéletes, mondjuk azt a Moon című filmet máris irigylem :D, nekem az még hiányzik. A klasszikus odamegyek és végigböngészem a polcokon az aktuális felhozatalt bluray/4k filmekből, ha jól tudom csak MediaMarkt van itthon. A legnagyobb az Árkád, Aréna és Westendben vannak. Érdemes 1 napot rászánni, mert totál más a felhozatal mindhárom helyen, annak ellenére, hogy MediaMarkt.

    A jobb webshopok, amiket én szoktam nézni minden nap:

    - Rocky
    - XPress
    - DVDBluray
    - Filmkatalógus
    - Lemezkuckó
    - Awilime

    Rockynál van választék de tud drága lenni, Filmkatalógusnál szeretem a jól működő szűrőrendszert, bár itt még nem vásároltam, a Lemezkuckó meg olcsó és fizikailag ott is vannak a filmek, de többnyire használtak (ez engem nem szokott zavarni), meg van külföldi import is, az Awilime pécsi cég, itt vannak joglejártak zömével, de drága sajna.

    Külföldi webshopok, ahonnan rendeltem már és jók is, lehet szűrni magyar feliratú filmekre is:

    - BlueDVD
    - DVDMax
    - Filmarena

    Amit én szoktam trükköt bevetni, hogy megnézem a port.hu segítségével a magyar címet és beírom azt googleba úgy, hogy: magyarfilmcím bluray, azt ha ad találatokat, akkor több mint valószínű, hogy az meg is jelent. Én mondjuk se a vaterától vagy a jófogástól sem határolódok el, de van mikor ebay oldalról kellet megrendelnem, mert sehol máshol nem kapható. Jelenleg én példáuk a Johnny Depp féle Az Utazó, Madagascar 3 vagy a Nagyon Vadon 2-3 című filmet vadászom gőzerővel.

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

Új hozzászólás Aktív témák